Ketrecfoci amatőr kupa a VOK-ban

A Videoton FC Baráti Kör Országos Kispályás Labdarúgó Kupájával egyidőben szerveznek ketrecfoci bajnokságot a VOK-ban, december 28-30-ig. A 6-19 évesek az utánpótlás, a 19 év felettiek a felnőtt kupába nevezhetnek, a mérkőzések kétszer nyolc percesek lesznek, 3-3 fős csapatokkal. Nevezési díj nincs, a szervezők azonban készülnek díjakkal a nyertes csapatoknak.
A torna részletes leírása és játékszabályzata LETÖLTHETÕ ITT (.doc)
2012.12.10. 13:21 |
  A nevezés ingyenes, a jelentkezéseket december 20-án 17.00 óráig kell eljuttatni a
videotonbke@gmail.com e-mail címre. A felnőttek akár a helyszínen is nevezhetnek a futballfesztivál ideje alatt, a helyek függvényében. Korosztályonként 5.000 forint értékű ajándékot kapnak a győztes csapatok.