-
Rá kell lőni, Lajos!
A fenti szavakat Gulyás László, az UEFA-Kupa-menetelést végigkísérő sportriporter kiáltotta világgá 1985 májusában, amikor a Real Madrid elleni döntő visszavágójának 86. percében Májer Lajos bombagólt szerzett a Bernabéuban. A sárbogárdi születésű „Matyi” a Videotonban eltöltött tizennégy éve alatt ördögi cselekkel, zseniális gólpasszokkal és felejthetetlen alakításokkal lopta be magát a szurkolói szívekbe.
2026.08.24. -
A Kosice ellen játszott a Volán
Pénteken és szombaton a szlovák Extraligában szereplő HC Kosice ellen játszott felkészülési mérkőzéseken mutatkozott be szurkolóinak a Volán. Az első összecsapást a kassaiak 4-1-re megnyerték, amire másnap egy 4-3-as fehérvári győzelem volt a felelet. A szombati összecsapást követően a drukkerek kötetlen beszélgetés és aláírásgyűjtés keretében találkozhattak is a régi és az új kedvencekkel.
2026.08.24. -
Célbaugró bajnokság Börgöndön
Az Albatrosz Repülő Egyesület szervezi a 63. Magyar Nemzeti Ejtőernyős Célbaugró Bajnokságot, tehát idén Börgönd ad otthont a nagyszabású megmérettetésnek. A verseny augusztus 29. és 30. között várja az érdeklődőket a Börgöndi repülőtéren.
2026.08.24. -
Tisztázta a helyzetet a Vidi
Szurkolói ankétot tartott a Videoton FC Fehérvár, amelyen a klub tulajdonosváltásáról és a következő időszak terveiről is fontos részletek hangzottak el. A jelenlegi állás szerint a második pályázóval már a szerződés részleteiről egyeztetnek.
2026.08.20.
Két vereséget szenvedett egy estén az Alba Volán SC
Az Alba Volán SC jégkorong csapata két fronton is érdekelt volt péntek este. A felnőtt keret, tehát az osztrák pontvadászatra, vagyis az Erste Bank Eishockey Ligára készülő játékosok a szlovéniai Jesenicében vendégszerepelt. Az osztrák ligában is érdekelt Acroni otthonában a fehérváriak rendkívül szoros mérkőzést vívtak, és bíztató eredményt értek el, most még a felkészülés jegyében. A Jesenice 2-1-re nyert a Jan Jasko dirigálta kék-fehérek ellen, a Volán gólját a kanadai center, Kurt MacSweyn ütötte. Acroni Jesenice – Alba Volán SC 2-1 (1-0, 0-1, 1-0), Alba Volán SC – DAB-extra.hu 2-4 (0-1, 1-2, 1-1)
2007.09.07. 22:02 |
Az Alba Volán SC jégkorong csapata két fronton is érdekelt volt péntek este. A felnőtt keret, tehát az osztrák pontvadászatra, vagyis az Erste Bank Eishockey Ligára készülő játékosok a szlovéniai Jesenicében vendégszerepelt. Az osztrák ligában is érdekelt Acroni otthonában a fehérváriak rendkívül szoros mérkőzést vívtak, és bíztató eredményt értek el, most még a felkészülés jegyében. A Jesenice 2-1-re nyert a Jan Jasko dirigálta kék-fehérek ellen, a Volán gólját a kanadai center, Kurt MacSweyn ütötte.A Fehérvári Jégcsarnokban az Alba Volán „farmcsapata” a Dunaújvárosi Acélbikák-Extra.hu csapatát fogadta téttel bíró mérkőzésen, az OB1-es bajnokság negyedik fordulójában. A Kóger csapat már az első percben hátrányba került, s a folytatásban sem volt a helyzet egészen 0-3-ig. Ezután a rutinosabb játékosok közül csak Hetényi kapust és Borostyán Gergelyt foglalkoztató fehérváriak felzárkóztak, Borostyán két találatával megközelítették a több új légióssal jégre korcsolyázó DAB-ot, de az 55. percben Foltin megadta a kegyelemdöfést, s az Újváros 4-2-vel vitte el Fehérvárról a három bajnoki pontot.
Acroni Jesenice – Alba Volán SC 2-1 (1-0, 0-1, 1-0)
Alba Volán SC – DAB-extra.hu 2-4 (0-1, 1-2, 1-1)