-
Sportprogram ünnepek alatt
Az ünnepek alatt sem maradunk sportmérkőzések nélkül – jégkorongban és kosárlabdában igazi meccsdömping várható olyan csemegékkel, mint a Hydro Fehérvár AV19 – Klagenfurt összecsapás vagy a Falco KC Szombathely – Alba Fehérvár rangadó, de pályára lép az Alba Fehérvár KC női kézilabdacsapata és a MÁV Előre Foxconn férfi és női röplabdacsapata is.
2025.12.17. -
A Városi Sí-Bank nyitvatartása
A Székesfehérvári Városi Sí-Bank a téli szünetben is várja a síelésre készülőket a Vasvári Pál Általános Iskolában december 22-től január 4-ig.
2025.12.16. -
Sportos évzáró a Bregyóban
A 101 éves ARAK idén is a Bregyó közi Regionális Atlétikai Központban tartotta hagyományos, karácsonyi évzáró rendezvényét. Az ünnepi műsor mellett díjazták az egyesület bajnokait és kiemelkedő eredményeket elért sportolóit.
2025.12.16. -
Évzáró a Volánnál
Világbajnoki sikert, valamint számos aranyérmet is magukénak tudhatnak az Alba Volán Öttusa Szakosztály ifjú sportolói. Az egyesület pénteken este tartotta évzáró rendezvényét.
2025.12.15.
Két székesfehérvári kempós a 2010-es év legjobbja
A Zen Bu Kan Kempo Sportszervezet év legjobbjai szavazásán két fehérvári sportoló is az élen végzett. A székesfehérvári egyesület égisze alá tartozó Sárosdi Kempo Klub versenyzőjét, Koncz Viktóriát 2010 legjobb felnőtt női kemposának választották, míg a Székesfehérvári Kempo SE ifjú tehetségét, Hegedűs Bendegúzt az elmúlt esztendő legjobb fiú gyermek kategóriában értékelték a legtöbbre.
2011.02.16. 09:15 |
A Zen Bu Kan Kempo Sportszervezet év legjobbjai szavazásán két fehérvári sportoló is az élen végzett. A székesfehérvári egyesület égisze alá tartozó Sárosdi Kempo Klub versenyzőjét, Koncz Viktóriát 2010 legjobb felnőtt női kemposának választották, míg a Székesfehérvári Kempo SE ifjú tehetségét, Hegedűs Bendegúzt az elmúlt esztendő legjobb fiú gyermek kategóriában értékelték a legtöbbre.A 19. életévét márciusban betöltő Koncz Viktória 2010-ben aranyéremmel tért haza többek közt a Zen Bu Kan Kempo Felnőtt Magyar Bajnokságról, az V. Eger Kupáról és a XV. Hanshi Kupa nemzetközi versenyről. Viktória remek amatőr teljesítményére a profi gálák szervezője, Takács Attila is felfigyelt, aminek eredményeképpen ringbe szállhat a 2011. április 10-én, Székesfehérváron rendezendő V. Profi Kempo Gálán.
Hegedűs Bendegúz a Székesfehérvári Kempo SE történetének egyik legkiemelkedőbb tehetségű kemposa, a fehérvári és a magyar Zen Bu Kan Kempo büszkesége és egyben a jövő nagy reménysége. A csupán 11 esztendős Bendegúz az országos gyerek bajnokságon öt kategóriában indult, és mind az ötben első helyen zárt. Statisztikailag ezt a teljesítményt is túlszárnyalta a VIII. Csákvár Kupán, ahol mind a hat versenyszámban, ahol tatamira lépett, győzni tudott. Ezeken kívül a XV. Hanshi Kupáról is aranyéremmel tért haza.