Két fehérvári versenyző szerepel az Énekes István Ifjúsági Ökölvívó Emlékversenyen

Harminchét klub nyolcvanegy versenyzője kezdi meg a szereplést szerdán az Énekes István Ifjúsági Ökölvívó Emlékversenyen, Budapesten, a Madárfészek Akadémián, köztük a Varkocs György Box Club két magyar bajnoki ezüstérmes harcosa, Major Milán (64kg) és Zsoldos Virág (81kg), Turós Arnold tanítványai.
2020.02.12. 10:05 |

Major Milán (64 kg) három éve bunyózik, viszonylag kevés mérkőzést vívott, mégis profiként készül és profi módjára versenyzik, három hónappal ezelőtt magyar bajnoki ezüstérmet szerzett.

Zsoldos Virág (81 kg) hatalmas csatákban jutott be a tavaly a magyar bajnokság döntőjébe és ott is csak megosztott pontozással kapott ki a világ,- és Európa-bajnokságot megjárt versenyzőtől.

1. Ilyen volt a TESZ#2020 kihívás - kihirdették a nyerteseket

A Tiszta, Egészséges Székesfehérvárért futóversenyt idén a koronavírus-járványra való tekintettel nem rendezték meg. A 9. TESZ futás helyett az Alba Regia Atlétikai Klub és a Depónia Nonprofit Kft. közös kihívást indított TESZ#2020 névvel. A november 15-én lezárult mozgalmas versenyhónap eredményeit a már zajló „Hulladékcsökkentési hét” programjai között ismertették a szervezők.

2020.11.24.
  2. Szegeden sem szakadt meg a MÁV Előre veretlenségi sorozata

Újabb sikerrel növelte veretlenségi sorozatát a MÁV Előre-BERICAP a férfi röplabda NB I Liga alaszakaszban. A 10. fordulóban a Vidusz-Szegedi RSE otthonában zsinórban hatodik bajnoki győzelmét aratták Gelencsér Balázs játékosai.

2020.11.23.
  3. Hibátlan hétvége, Dornbirnban is győzni tudott a Volán

Az Innsbruck után a Dornbirnt is legyőzte a magyar ICEHL-csapat, amely a hatpontos hétvégének hála felkapaszkodottt a második helyre a táblázaton. Mihály Ákos és Szabó Dániel találata után a győztes gólt Andrew Sarauer ütötte a harmadik harmadban.DEC - Hydro Fehérvár AV19 2-3 (1-1, 1-1, 0-1)

2020.11.22.
  4. Nézők nem, gólok viszont voltak a Sóstón, simán nyert a Vidi

Folytatódott a labdarúgó-bajnokság, a MOL Fehérvár az idén gyengén teljesítő Diósgyőrt fogadta. A zárt kapus meccsen sok hazai helyzet kimaradt, de összességében így is simán nyert a Vidi, Nikolics, Zivzivadze és Petrjak voltak a gólszerzők.MOL Fehérvár FC - DVTK 3-0 (1-0)