Két fehérvári versenyző szerepel az Énekes István Ifjúsági Ökölvívó Emlékversenyen

Harminchét klub nyolcvanegy versenyzője kezdi meg a szereplést szerdán az Énekes István Ifjúsági Ökölvívó Emlékversenyen, Budapesten, a Madárfészek Akadémián, köztük a Varkocs György Box Club két magyar bajnoki ezüstérmes harcosa, Major Milán (64kg) és Zsoldos Virág (81kg), Turós Arnold tanítványai.
2020.02.12. 10:05 |

Major Milán (64 kg) három éve bunyózik, viszonylag kevés mérkőzést vívott, mégis profiként készül és profi módjára versenyzik, három hónappal ezelőtt magyar bajnoki ezüstérmet szerzett.

Zsoldos Virág (81 kg) hatalmas csatákban jutott be a tavaly a magyar bajnokság döntőjébe és ott is csak megosztott pontozással kapott ki a világ,- és Európa-bajnokságot megjárt versenyzőtől.

1. Mancz foci a futball legendáival Fehérváron

Idén már 12. alkalommal rendezték meg a Mancz focit, a lakótelep betonrengetege között megbúvó kispályás futballtalálkozót. Idén is legendákkal telt meg a tér, Tiber Krisztián az egykori gólkirály, Sitku Illés a Videoton kitűnősége mellett, felfedezhettük a nézők között Fister Ferencet, Nagy II Jánost, Vadász Imrét is, de ott volt Tóth István a Volán örök vezére, illetve megannyi régi ismerős a futballpályákról és a lelátókról.

2020.07.04.
  2. Vége a szavazásnak: Loic Negoé az elmúlt évtized legszebb Vidi-gólja

Honlapján szavaztatta meg szurkolóit a fehérvái futballklub, hogy melyik volt az elmúlt tíz év legszebb, Vidi-játékos által szerzett gólja. Minden évből több gólra is lehetett szavazni két hónapon át, az egyes évek "győztesei" jutottak a döntőbe. Itt aztán újabb szavazás alapján kiderült, hogy a Chelsea elleni Európa-liga csoportmeccsen született Nego-bomba volt a Vidi-szurkolók kedvence.

2020.07.03.
  3. EB-selejtezőre készül Fehérváron a női kosárlabda-válogatott

Székely Norbert szövetségi kapitány vezetésével a hollandok elleni, novemberi, kulcsfontosságú Európa-bajnoki selejtezőre készül Székesfehérváron a női kosárlabda-válogatott. A keretben van sérülésből felépült, és éppen klub nélküli játékos is, a lényeg most az összetartás. A hétfőn kezdődött edzőtábor négy héten át tart az MKOSZ edzőközpontjában.

2020.06.30.
  4. Jégkorong Erste Liga - finn edző irányítja a Fehérvári Titánokat

A finn Kasper Vuorinent nevezték ki a jégkorong Erste Ligában szereplő Fehérvári Titánok edzőjének. A klub honlapjának beszámolója szerint a játékoséveit Finnországban töltő tréner aktív pályafutását 2007-ben fejezte be.