Két aranyérmet nyertek a fehérvári tollaslabdázók Hajdúszoboszlón

A hétvégén, Hajdúszoboszlón megrendezett U 15 GP és U 17 ranglistaversenyen az albatoll.hu csapatát hét fehérvári tollaslabdázó képviselte. Sajnos a távolság miatt csak a 15-ös lányok mezőnye volt sűrű, a többi versenyszámban sok volt a hiányzó. Örömteli, hogy mindkét lorosztály lány egyéni versenyét fehérvári tollasos nyerte.
2006.03.26. 21:31 |

A 15 éves lányok versenyében Fekete Sára ismét magabiztosan jutott a döntőbe, ahol ugyanúgy, mint a múlt hét végén, Sárosi Laurával (Érd) játszott, és végül aranyérmet szerzett.

Kóger Kinga magabiztosan jutott a 8 közé, ahol megint Fekete Sárával került össze és ismét két játszmában kikapott.

Strobl Eszter jó játékkal jutott a nyolc közé, ahol a későbbi 3. helyezett Bökényi Bernadett (Bodajk) ellen játszott izgalmas mérkőzést, de kikapott.

Tárnok Orsolya bizonytalan játékkal nem jutott tovább csoportjából.

Sveininger Alettának nehéz ellenfél jutott. A későbbi 3.helyezett debreceni Zsigmond Reginától kapott ki két játszmában.

A 15 éves fiúk mezőnyében Letsch Péternek ezúttal hamar véget ért a verseny. A hazai Elek Marcellel vívott nagy mérkőzést. Végül 3 játszmában ezúttal a fehérvári versenyző maradt alul.

A 17 éves lányok mezőnye volt a hiányos volt, mégis örömteli, hogy Bánhegyi Zita könnyedén nyerte meg a viadalt.