Két arany és egy ezüstérmet szereztek a fiatal fehérvári bokszolók a Kőbánya Kupán

A Fehérvár Küzdősport Egyesület Ökölvívó Szakosztályának öt versenyzője indult a vasárnapi Kőbánya Kupán. Serdülő korosztályban Frank Dominik (48 kg) bajnok lett, a juniorok 70 kg-os mezőnyében Németh Zsolt ezüstérmet szerzett, míg a 75 kilogrammos súlycsoportban Sárosdi Patrik, élete második versenyén kiváló teljesítménnyel győzött.
2021.05.11. 09:04 |

Serdülő korosztályban a 68 kg-os Fekete Leon sajnos mérkőzés nélkül maradt, míg Hippeller Panna (junior 57 kg) vasárnaptól igazolt ökölvívó versenyző lett, mert letette a minimumvizsgát.

Képen: Sárosdi Patrik

1. Demeter Bence világbajnok lett a magyar férfi öttusa válogatottal!

A kairói világbajnokság ferfi versenye dupla magyar sikert hozott: Marosi Ádám és a Marosi, Demeter, Bereczki összetételű csapat is aranyérmes lett. A Volán Fehérvár versenyzője, Demeter Bence egyéniben kilencedik helyen végzett.

2021.06.13.
  2. Újabb győzelmével már biztosan Hungarian Bowl-résztvevő a Fehérvár Enthroners

Ismét legyőzte a Győr Sharks csapatát a Fehérvár Enthroners, ezúttal 28-7-re. Ezzel eldőlt, hogy a hazai ameikai-futball liga döntőjében a fehérváriak lesznek az egyik résztvevők. Másodszor jutott be a Hungarian Bowlba az Enthroners.

2021.06.12.
  3. Csapatban ezüstérmes lett Alekszejev Tamara az öttusa világbajnokságon

A Kairóban zajló világbajnokság női döntője a pénteki vívással kezdődött, ebben remekelt az Alba Öttusa versenyzője, Alekszejev Tamara. A szombati folytatásban az úszás után még harmadik helyen állt, lovaglásban és a laser-runban viszont többen is jobbak voltak. A magyar versenyzők közül Gulyás Michelle harmadikként zárt, ezzel olimpiai kvótát szerzett. Csapatban második lett a magyar válogatott.

2021.06.12.
  4. Sportos, játékos táborba várja a gyerekeket a Videoton Baráti Kör Egyesület

Három turnusból álló nyári tábort szervez a Videoton Baráti Kör Egyesület. Sportos, játékos programokkal várják a focizni, mozogni szerető gyerekeket júniusban és júliusban a Vörösmarty Mihály Általános Iskolában.