-
A Városi Sí-Bank nyitvatartása
A Székesfehérvári Városi Sí-Bank a téli szünetben is várja a síelésre készülőket a Vasvári Pál Általános Iskolában december 22-től január 4-ig.
2025.12.16. -
Idegenbeli kézilabdás sikerek
Lejátszották az Alba Fehérvár KC legidősebb utánpótlás korosztályai az idei év utolsó meccseit. Az U18-és az U20-as csapatok Érden, míg az U16-os lányok hazai pályán szerepeltek. Az U18-as lányok megérdemelt sikert arattak idegenben.
2025.12.16. -
Sportos évzáró a Bregyóban
A 101 éves ARAK idén is a Bregyó közi Regionális Atlétikai Központban tartotta hagyományos, karácsonyi évzáró rendezvényét. Az ünnepi műsor mellett díjazták az egyesület bajnokait és kiemelkedő eredményeket elért sportolóit.
2025.12.16. -
Évzáró a Volánnál
Világbajnoki sikert, valamint számos aranyérmet is magukénak tudhatnak az Alba Volán Öttusa Szakosztály ifjú sportolói. Az egyesület pénteken este tartotta évzáró rendezvényét.
2025.12.15.
Kerékjártó 5. 200 vegyesen
Kerékjártó Tamás, a székesfehérvári Delfin Lászlóvill SE úszója 5. helyen végzett fő számában, 200 m vegyesen a madridi Európa-bajnokságon. A fehérvári úszó 2:02.90 perces ideje 3 mp-cel maradt el a bajnok osztrák Rogan idejétől. "Karika" egy hellyel előzte meg a másik magyart Batházi Istvánt. A szintén székesfehérvári Barsi Claudia a női 5 km-s számban a 8. helyen zárt.Kerékjártó csütörtökön 200 m gyorson lép rajtkőre.
2004.05.12. 22:41 |
Kerékjártó Tamás, a székesfehérvári Delfin Lászlóvill SE úszója 5. helyen végzett fő számában, 200 m vegyesen a madridi Európa-bajnokságon. A fehérvári úszó 2:02.90 perces ideje 3 mp-cel maradt el a bajnok osztrák Rogan idejétől. "Karika" egy hellyel előzte meg a másik magyart Batházi Istvánt. A szintén székesfehérvári Barsi Claudia a női 5 km-s számban a 8. helyen zárt. Kerékjártó csütörtökön 200 m gyorson lép rajtkőre.