-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Kedvezmények a hazai focimeccseken a fogyatékkal élőknek Székesfehérváron
Újrakötötte az FC Fehérvár és az Esélyek Háza azt a megállapodást, melynek értelmében a hátrányos helyzetűek és a fogyatékkal élők ingyen látogathatják a futballcsapat hazai mérkőzéseit. Mint azt Berzi Sándor, az FC Fehérvár ügyvezetője elmondta, a klub továbbra is szeretne segíteni ezzel a lehetőséggel a rászorulóknak. Márton Zoltán, az Esélyek Háza igazgatója arról számolt be, hogy a fogyatékkal élőktől pozitív visszajelzéseket kapott a tavasz folyamán és örömteli, hogy a stadionban semmilyen hátrányos megkülönböztetésben nem volt részük.
2008.09.16. 18:53 |
Újrakötötte az FC Fehérvár és az Esélyek Háza azt a megállapodást, melynek értelmében a hátrányos helyzetűek és a fogyatékkal élők ingyen látogathatják a futballcsapat hazai mérkőzéseit. Mint azt Berzi Sándor, az FC Fehérvár ügyvezetője elmondta, a klub továbbra is szeretne segíteni ezzel a lehetőséggel a rászorulóknak. Márton Zoltán, az Esélyek Háza igazgatója arról számolt be, hogy a fogyatékkal élőktől pozitív visszajelzéseket kapott a tavasz folyamán és örömteli, hogy a stadionban semmilyen hátrányos megkülönböztetésben nem volt részük.
A kedd délelőtti sajtótájékoztatón az is kiderült, hogy az Esélyek Háza szeretné elérni, hogy a fehérvári példa „ragadós” legyen az egész országban és egyre több egyesület, klub vállalja fel a hátrányos helyzetűek és a fogyatékkal élők támogatását.
A kedd délelőtti sajtótájékoztatón az is kiderült, hogy az Esélyek Háza szeretné elérni, hogy a fehérvári példa „ragadós” legyen az egész országban és egyre több egyesület, klub vállalja fel a hátrányos helyzetűek és a fogyatékkal élők támogatását.