Kecskeméti győzelem a torna nyitányán

Univer KSE - BS Energy Braunschweig 87-66 (17-17, 25-20, 27-16, 18-13) Az első negyed még szoros volt, ekkor jobbára az Univer futott az eredmény után, és a tíz perc alatt 13 pontig jutó Bradfordnak köszönhetően utolérte riválisát. A második negyedben az amerikai nem dobott pontot, viszont a csapat igen, de az előny csak fordulás után vált megnyugtatóvá, amikor állva hagyta ellenfelét a Kecskemét...

2004.10.15. 20:23 |

Érdekes volt, hogy noha felkészülési meccsről volt szó, Meszlényi Róbert Fodoron és Horváth Csabán kívül alig játszatta cseréit, alighanem már "bajnoki taktika" szerint.