-
Nyitott tornatermek ősztől
Ismét kibővülnek az ingyenes sportolási lehetőségek Székesfehérváron szeptembertől. Újraindul a Nyitott Tornatermek program, amely 22 féle testmozgást kínál, a nordic walking program pedig ismét 16 indulási helyszínről érhető majd el, míg a Székesfehérvári Futók Köre két helyszínen folyamatosan megy, egészen az év végéig.
2026.08.29. -
Az MMA visszatér!
A tavalyi esztendő után ismét nagyszabású MMA-gálának ad otthont november 13-án a MET Aréna. A nemzetközi ketrecharc-gála sztárokat, parázs csatákat, fantasztikus hangulatot és látványos show-t ígér. Jegyek már kaphatók az eseményre.
2026.08.25. -
Sikeresen szerepeltek a futóversenyen
Két kategóriában is sikeresen szerepeltek a Sport Start Kör SE tagjai a futóversenyen Zamárdiban. A cél az volt, hogy a fogyatékkal élők és egészségesek együtt sportolhassanak.
2026.08.26. -
Ketrecharc-gála a MET Arénában
A tavalyi nagysikerű rendezvény után ismét Székesfehérvárra érkezik a nemzetközi ketrecharc-gála, ami idén még több showt, és izgalmas küzdelmeket ígér. A CombatX gála november 13-án lesz a MET Arénában.
2026.08.25.
Karate: Kreitl Kitti két aranyérmet szerzett a hétvégén
Május 16.-án, 17. alkalommal rendezték meg Tarjánban a J&S Seed Kupa elnevezésű, nemzetközi utánpótlás kyokushin karate versenyt. A nívós viadalon 460 fiatal sportoló lépett tatamira formagyakorlat és küzdelem versenyszámokban, köztük a fehérvári Kreitl Kitti, aki két aranyérmet gyűjtött be.
2015.05.18. 08:58 |
Május 16.-án, 17. alkalommal rendezték meg Tarjánban a J&S Seed Kupa elnevezésű, nemzetközi utánpótlás kyokushin karate versenyt. A nívós viadalon 460 fiatal sportoló lépett tatamira formagyakorlat és küzdelem versenyszámokban, köztük a fehérvári Kreitl Kitti, aki két aranyérmet gyűjtött be.
Az IFK Magyar Kyokushin Szervezet versenynaptárából ez a verseny tulajdonképpen kimaradt, mert a csapat gőzerővel készül a Szlovák Bajnokság jövő hétvégi fordulójára, illetve a május 30.-i kiskunmajsai Tadashii Kupára.

Ennek ellenére, mikor kihívás érkezett egy bemutató jellegű, junior KO. küzdelemre, a Vértesi Tömegsport Egyesület versenyzője, Kreitl Kitti rögtön készen állt a megmérettetésre. Mire a verseny elkezdődött, kicsit változott a kép és a bemutató küzdelemből négyszereplős körmérkőzés lett. Itt Kitti minden mérkőzését fölényesen megnyerve, ifiként megszerezte első junior kupagyőzelmét.
Mivel erre a mérkőzéssorozatra csak a nap végén kerülhetett sor, ezért mintegy mellékesen elindult az ifi könnyűsúlyúak mezőnyében is, ahol szintén könnyedén maga mögé utasított mindenkit. A nap mérlege tehát számára 200%-os teljesítményt nyújtva, egy ifi és egy junior aranyérem.