-
Nyári röplabdás tábor
A MÁV Előre nyári tábort szervez idén júniusban és júliusban a röplabda iránt érdeklődő, általános iskola alsó tagozatos gyermekek számára, ahova szeretettel várják a kezdőket és a haladókat egyaránt.
2026.04.30. -
Lépcsőfutás és gyaloglás
Május 2-án, szombaton reggel 9 órakor rajtol a Fehérvári lépcsőfutás az Aranybulla Emlékműnél. Az ingyenes közösségi sportrendezvényen három távot teljesíthetnek a versenyzők, emellett a szervezők külön kihívással készülnek a gyaloglók és a gyerekek számára is. Regisztrálni a verseny napján a helyszínen lehet.
2026.04.30. -
Futókörök napja
Hatodik alkalommal várják a mozogni vágyókat a futókörök napjára a Halesz parkba május 16-án, szombaton. A program részleteiről kedden tartottak sajtótájékoztatót.
2026.04.29. -
Címvédésre készülnek
Negyedik alkalommal jutott be zsinórban a bajnoki döntőbe a MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapata, a fehérváriak most először vághatnak neki címvédőként a finálénak. Az ellenfél az a Kaposvár lesz.
2026.04.28.
Judo: A Honvéd Szondi György SE szakosztálya hívja, várja az e sport iránt érdeklődőket!
Az egyesület jelszava, és hitvallása: tisztelet, udvariasság, bátorság, sportszerűség, önkontroll, kitartás – a judo több, mint sport!
Várják azokat az edzéseikre, akik szeretnének a remek csapat tagjai lenni, és megismerni ezt a szép sportágat. Az edzők: Bogádi Péter Gergő, aki a judot életformának tekinti, a sakkhoz hasonlítja, ahol egy lépéssel mindig a másik előtt kell járni. Lóth Ádám 8 éve kora óta judózik, úgy véli, az edzések a technikai tudás mellett a kitartásra, küzdésre, akarásra, fegyelmezettségre és a csapatban való gondolkodásra tanít e sport. Szencsenkó Iván a felkészítést játékosan igyekszik megoldani, de figyel és megköveteli a fegyelmezett hozzáállást, jelenleg kezdőkkel és gyerekekkel foglalkozik. Korbel Károly számára fontos, hogy akik hozzá járnak, azoknak átadja a judo szeretetét, tapasztalatait és értékrendjét.
A gyerekeknek hétfőn 16.30-18, szerdán és pénteken 17-18.30 óra között vannak az edzések. A junior, ifi, felnőtt korosztály tagjai hétfő, kedd, csütörtöki napokon 18-19.30, míg szerdán és pénteken 18.30-20 óra között gyakrolhatnak.
Mindegyik csoport a Vízivárosi Általános Iskola tornatermében tartja a foglakozásait.