-
Szurkolói ankét
A rekkenő hőség ellenére szép számban érkeztek a drukkerek a Videoton FC Fehérvár ankétjára kedden délután. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.23. -
A sport a mindene!
A sportban, a rendszeres napi mozgásban és a folyamatos aktivitásban látja hosszú életének titkát a székesfehérvári Gazdik Ferenc, aki június 3-án ünnepelte a 90. születésnapját. A jeles évforduló tiszteletére Kovács Zsoltné önkormányzati képviselő köszöntötte fel őt a gratuláló emléklappal és városunk ajándékaival.
2026.06.23. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19. -
A legjobb tesitanárok
Megválasztották az év kedvenc tesitanárát a Magyar Diáksport Szövetség és a K&H Bank közös szervezésében. Fejér vármegyében ezúttal dégi, cecei és sárbogárdi tanárok lettek a legnépszerűbbek.
2026.06.18.
Józsi György mégsem az FC Fehérvárt választotta
A hét végén a Fehérvár FC Kft. ügyvezetője Gál László és a Zalaegerszeg 23 éves középpályása Józsi György megállapodtak a 2 és fél éves fehérvári folytatásról. A hét elején azonban megfogyatkozott a piros-kékek tervezett kerete, Józsi nem írta alá Fehérvárra szóló szerződését, úgy döntött, inkább marad még másfél évig nevelő-együttesénél.
2006.01.18. 11:58 |
A hét végén a Fehérvár FC Kft. ügyvezetője Gál László és a Zalaegerszeg 23 éves középpályása Józsi György megállapodtak a 2 és fél éves fehérvári folytatásról. A hét elején azonban megfogyatkozott a piros-kékek tervezett kerete, Józsi nem írta alá Fehérvárra szóló szerződését, úgy döntött, inkább marad még másfél évig nevelő-együttesénél.
Az FC Fehérvár tehát csak három új igazolással kezdi csütörtökön a felkészülési mérkőzések sorát, Dvéri Zsolt, Mohl Dávid és Horváth Ferenc január 19.-én 14 órakor a Vecsés ellen léphetnek pályára először régi-új csapatukban. Csertői Aurél alakulata szombaton 11 órakor a Dunaújvárost fogadja, majd a következő hetekben az Integral-DAC, a Kozármisleny, a Paks, a Mosonmagyaróvár, a REAC, a Kaposvölgye, és az Ajka látogat Székesfehérvárra. Az FC Fehérvár február 5.-e és 15.-e között Görögországban edzőtáborozik, ahol első osztályú csapatokkal meccsel.
Az FC Fehérvár tehát csak három új igazolással kezdi csütörtökön a felkészülési mérkőzések sorát, Dvéri Zsolt, Mohl Dávid és Horváth Ferenc január 19.-én 14 órakor a Vecsés ellen léphetnek pályára először régi-új csapatukban. Csertői Aurél alakulata szombaton 11 órakor a Dunaújvárost fogadja, majd a következő hetekben az Integral-DAC, a Kozármisleny, a Paks, a Mosonmagyaróvár, a REAC, a Kaposvölgye, és az Ajka látogat Székesfehérvárra. Az FC Fehérvár február 5.-e és 15.-e között Görögországban edzőtáborozik, ahol első osztályú csapatokkal meccsel.