-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Jövő péntekig adott haladékot a csapat az FC Fehérvár vezetőségének
Továbbra sem eseménytelen az élet az FC Fehérvár labdarúgó csapata háza táján. A Soproni Liga 10. fordulója előtti utolsó tréningre csupán az újságírók indulhattak volna, ugyanis a csapat Gál László ügyvezető igazgató társaságában az öltözőben múlatta az időt. Történt ugyanis, hogy a fehérvári labdarúgók az elmaradt kéthavi reklámpénzükre várva sztrájkot helyeztek kilátásba, mondták: ha a szeptember 28.-i határidőig nem kapják meg a munkabér feletti pénzösszeget, akkor a Paks ellen nem lépnek pályára...
2007.09.28. 21:17 |
Továbbra sem eseménytelen az élet az FC Fehérvár labdarúgó csapata háza táján. A Soproni Liga 10. fordulója előtti utolsó tréningre csupán az újságírók indulhattak volna, ugyanis a csapat Gál László ügyvezető igazgató társaságában az öltözőben múlatta az időt. Történt ugyanis, hogy a fehérvári labdarúgók az elmaradt kéthavi reklámpénzükre várva sztrájkot helyeztek kilátásba, mondták: ha a szeptember 28.-i határidőig nem kapják meg a munkabér feletti pénzösszeget, akkor a Paks ellen nem lépnek pályára. Az U19-es csapat már lélekben készült az NB1-es bemutatkozásra, de a 16 órára meghirdetett időpont helyett 18 órakor mégis edzésbe állt az első csapat.
Koller Ákos csapatkapitány arról tájékoztatott, hogy miután telefonon egyeztettek Pénzes Mihály alpolgármesterrel és Szauerwein Tivadar többségi tulajdonossal, az újabb ígéret hatására engedtek, s jövő hét péntekig adtak haladékot a klub vezetőinek. Az FC Fehérvár tehát szombaton 16 órakor – az eltiltott Koller Ákos nélkül - legjobb összeállításában lép pályára Pakson, de azt csak találgatni lehet, hogy a következő, pénteki Újpest elleni bajnoki találkozóig elsősegélyt nyújt-e valaki a játékosoknak…