Jól sikerült a bemutatkozás - Győrben diadalmaskodott a Fehérvár Enthroners

A 2019-es Maker's Mark HFL szezon első mérkőzésén idegenben, a Győr Sharks otthonában vendégszerepelt a Fehérvár Enthroners. A fehérváriak erős kezdést követően, magabiztosan tartva az előnyt a második félidőt már a csapatépítésnek szentelhették. Győr Sharks - Fehérvár Enthroners 7-31
2019.04.07. 14:24 |

Az első negyedben nagyon bekezdtek a Fehérváriak, rögtön a Kick offot TD-re hordta vissza Ryan Tuiasoa. Ezt követően is a vendegcsapat dominálta a játékot: előbb Bakonyvári Patrik majd újra Ryan Tuiasoa váltotta pontokra az Enthronersben kezdőként ma debütáló Gombos Bence passzait. Közben Zách György ismét 30 yard fölötti FG-al jelentkezett, így 24-0-s Koronázók vezetéssel vonultak pihenőre a csapatok.

A második félidőben a cserék is szerephez jutottak a Fehérvárban, igyekezett mindenkinek játéklehetőséget adni Jim Ward. A harmadik negyedben Poór Attila szerzett TD-t a Sharks labdaeladásából, majd a zárónegyedben a Győr is feliratkozott az eredményjelző táblára egy formás passzjáték végén.

Továbbra is sok hibával játszott az Enthroners és rengeteg munkára van még szükség, hogy csúcsformába lendüljön a csapat, de az idei HFL tűzkeresztségen győzelemmel esett túl a csapat.

Szombaton, április 13-án 14 órakor a First Fielden az Upper Styrian Rhinos lesz a Koronázók ellenfele.