Jól hangolódott a bajnoki rajtra az Alba Volán

Visszavágott a hétközi 5-1-es vereségért az Alba Volán jégkorong csapata. A fehérvári hokisok első hazai felkészülési mérkőzésükön a szlovák Extraliga aranyérmére is pályázó HK Kosice alakulatát látták vendégül, s a 400 néző előtt helyenként remek játékkal jobbnak bizonyultak ellenfelüknél. A Volán az első harmadban 2-0-s vezetésre tett szert Stastny és Fodor góljaival, majd a második játékrészben Huna használt ki egy emberelőnyt és szépített a Kassa, azonban Kangyal Balázs hamarosan újra visszaállította a kétgólos differenciát. A záróharmadban Ocskay már négyre növelte a fehérvári gólok számát, így az utolsó percben szerzett Kassai szépítő találat már nem veszélyeztette az Alba Volán győzelmét. Jan Jasko alakulata a 4-2-es diadallal kiválóan hangolódott a vasárnapi, Sportclub Csíkszereda elleni bajnoki nyitányra. Alba Volán – HK Kosice 4-2 (2-0, 1-1, 1-1)

2007.08.31. 20:22 |

Alba Volán – HK Kosice 4-2 (2-0, 1-1, 1-1)