Jesenicében szenvedett vereséget az Alba Volán

Az Erste Bank Eishockey Liga 23. fordulójában Szlovéniába utazott az Alba Volán SC. Az osztrák bajnokság sereghajtója a tabella második helyén álló Acroni Jesenice vendégeként korcsolyázott jégre, s az első harmadban remekül tartotta magát. Felváltva látogatták a felek a büntetőpadot, de egyik csapat jázékosai sem tudtak emberelőnyből betalálni. A második harmad 23. másodpercében, amikor éppen kiegészült a Volán vezetést szerzett a Jesenice, Matthiasson révén, majd nem sokkal később Varl is bevette Hetényi kapuját. A középső játékrészben Bekar és Healey is mattolták a magyar kapust. 4-0 után Jan Jasko kapust cserélt – Budai szállt játékba -, mezőnyben pedig a harmadik harmad a fehérváriaknak sikerült jobban. Az 57. percben Ondrejcik Rastislav szerezte a Volán becsületgólját, így az Acroni Jesenice 4-1-re nyert. Acroni Jesenice – Alba Volán SC 4-1 (0-0, 4-0, 0-1)

2007.11.20. 22:40 |

Acroni Jesenice – Alba Volán SC 4-1 (0-0, 4-0, 0-1)