"Játszik a Volán!" - fölényes győzelem az Újpest ellen

Az Interliga 14. és a Borsodi Jégkorong Liga 7. fordulójában végre olyan játékot produkált az Alba Volán-FeVita, amely ámulatba ejtette a jégcsarnokba kilátogató publikumot. Az Ondrejciket, Kovácsot, és Gröschlt nélkülöző Volán káprázatos támadások végén az első harmadra már háromgólos előnyt szerzett, majd a 23. percben már 5-0 volt az állás. Tetemes előnye tudatában a Fehérvári Ördögök megkegyelmeztek a liláknak, így az UTE kozmetikázhatta az eredményt. A fehérváriak győzelmükkel az Interliga 2., és a BJL 1. helyére ugrottak. Alba Volán-FeVita - UTE 5-2 (3-0, 2-1, 0-1)

2005.11.22. 20:58 |

Alba Volán-FeVita - UTE 5-2 (3-0, 2-1, 0-1)

Székesfehérvár, 1200 néző
 Vezette: Popovic(szlovén) /Kincses, Sós/

Alba Volán: Budai - Svasznek, Kangyal, Csibi (1), Palovcik 1(1), Stastny 1, Sille, Buril (1), Rajz, Ocskay (1), Palkovics 1, Ennaffati, Tőkési, Holéczy, Majoross, Simon 1, Borostyán, Fodor 1, Vaszjunyin, Kiss (1), Becze(kapus). vezetőedző: Pat Cortina

UTE: Bernei - Szajbert K., Galló 1, Drahovszky 1, Marcinek, Dubek (1), Horváth, Baróti, Ladányi, Gergely, Ondov, Jurasko, Tolnai, Szabó, Buzás, Szajbert P., Szirányi, Hetler, Rusznyák, Markó, Sprencz, Sájevics(kapus). vezetőedző: Eduard Giblak.