-
Papp Milán is távozik
A Videoton FC Fehérvár közös megegyezéssel szerződést bontott Papp Milánnal, ezzel egyidejűleg felbontásra került kölcsönszerződése is, így a játékos visszatér a Kecskeméti TE csapatához.
2025.12.20. -
Volán vereség Grazban
Pénteken este a Graz 99ers otthonában lépett jégre a Hydro Fehérvár AV19 csapata. A hazaiak rohamai és kétgólos vezetése után a 47. percben sikerült a Fehérvárnak egyenlítenie, azonban végül a graziak magabiztosan nyerték meg a meccset. Az első harmadban Rejola bravúrjai tartották meccsben a Volánt, de a folytatásban már ő sem tehetett semmit. A Volán vasárnap a MET Arénában javíthat a Linz ellen.Graz 99ers - Hydro Fehérvár AV19 4-2 (0-0, 2-1, 2-1)
2025.12.19. -
Sportos évzáró a Bregyóban
A 101 éves ARAK idén is a Bregyó közi Regionális Atlétikai Központban tartotta hagyományos, karácsonyi évzáró rendezvényét. Az ünnepi műsor mellett díjazták az egyesület bajnokait és kiemelkedő eredményeket elért sportolóit.
2025.12.16. -
Évzáró a Volánnál
Világbajnoki sikert, valamint számos aranyérmet is magukénak tudhatnak az Alba Volán Öttusa Szakosztály ifjú sportolói. Az egyesület pénteken este tartotta évzáró rendezvényét.
2025.12.15.
Itthon kapott ki a Fehérvár a Dunaújvárostól
Két jó formában játszó, azonos mérleggel rendelkező együttes csapott össze vasárnap este a Köfém Sportcsarnokban, a Fehérvár KC fogadta a Dunaújváros együttesét. Taktikus játékkal, végig vezetve a vendégcsapat örülhetett a győzelemnek a találkozó végén.
Fehérvár KC – Dunaújváros 18-26 (12-14)
2013.09.22. 20:43 |
Két jó formában játszó, azonos mérleggel rendelkező együttes csapott össze vasárnap este a Köfém Sportcsarnokban, a Fehérvár KC fogadta a Dunaújváros együttesét. Taktikus játékkal, végig vezetve a vendégcsapat örülhetett a győzelemnek a találkozó végén.
Az előző idényben mindannyiszor, szám szerint négyszer a Fehérvár KC győzött a két csapat mérkőzésein. Vasárnap este azonban másfél év után először fordult a kocka, a Dunaújváros hazavitte mindkét pontot a Köfémből.
Az idei szezonban egyszer sem vezettek még az FKC ellen Székesfehérváron, idegenben is csak a Győr. Most már a meccs elején magához ragadta a kezdeményezést a vendégcsapat. Ferling és Vincze vezetésével folyamatosan 1-2 gólos előnyben volt az Újváros. A szünetben ugyan csak két találattal vezetett a Mátéfi alakulat, a második 30 perc első 10 percében gyakorlatilag eldöntötte a mérkőzést a Dunaújváros. Ferling 10 és Vincze 6 góljának köszönhetően magabiztosan győzték le a Fradi után a Fehérvárt is.
Fehérvár KC – Dunaújváros 18-26 (12-14)
Fehérvár: Kiss É., Azari (1), Vaszari (1), Tilinger (3), Horváth (2), Hajduch, Siti E. (2), Herr (1), Mayer (3), Kazai(2), Emberovics (2), Benzal (1)