Itt a másik véglet: most simán kikapott a Fehérvár KC

Miután az első fordulóban magabiztosan nyert, a másodikban ellenkező utat járt a fehérvári kézicsapat... A Váci NKSE – Fehérvár KC bajnoki első félidejében mindössze egyszer alakult ki kétgólos különbség a csapatok között (13-11), a szünet után azonban gyökeresen megváltozott a mérkőzés menete. Bár az FKC 13-13-ra még egyenlített, a hazaiak az ezt követő negyedórát 12-1-re, végül pedig a meccset 33-19-re nyerték.
VIDEÓ összefoglaló a cikkben!
2012.09.09. 09:18 |

Váci NKSE – Fehérvár KC 33–19 (13–12)
FKC: Szikora, Trimmel (kapusok), Tilinger 7 (3), Azari 3, Rádl 3, Emberovics 2, Trishchuk 2, Németh K. 1, Vaszari 1, Horváth, Lelkes, Nikcevic, Siti E. Vezetőedző: Pål Oldrup Jensen.

Az eredmény alakulása: 5. perc: 3-3, 10. perc: 5-4, 15. perc: 6-6, 20. perc: 8-8, 25. perc: 10-10; 35. perc: 15-13, 40. perc: 19-13, 45. perc: 21-14, 50. perc: 27-15, 55. perc: 30-18.