-
Kazincbarcikán a Vidi
A Videoton a Kolorcity Kazincbarcika SC elleni idegenbeli bajnokija szombaton 17:30-kor kezdődik. Pető Tamás vezetőedző szerint helyén kell kezelni a Kozármisleny elleni győzelmet, hiszen nagyon hosszú szezon vár még a csapatra.
2026.08.01. -
Oláh Miki a Real Betisnél
Újabb rangos nemzetközi elismerés érte a Főnix Gold FC utánpótlását: a klub 2015-ös korosztályának játékosa, Oláh Miklós meghívást kapott a Real Betis által szervezett The Best nemzetközi táborba, amelyet Sevillában rendeznek meg.
2026.07.31. -
Bízva a jó folytatásban
4-0-ás győzelemmel kezdte a másodosztályú bajnokságot a Videoton. A jó rajtot szombaton az első idegenbeli mérkőzés követi, a tavaly még NB I-es Kazincbarcika otthonában.
2026.07.31. -
Győzelemmel kezdte az idényt a Vidi
Magabiztos győzelemmel kezdte a 2026/27-es NB II-es idényt a Videoton FC Fehérvár. A piros-kékek négy gólt szerezve, kapott találat nélkül múlták felül a tavalyi szezon negyedik helyezettjét.
2026.07.27.
Ismét nyílt edzést tart a kerekesszékes kosárlabda válogatott
A Magyar Kerekesszékes Kosárlabda Válogatott ismét nyílt edzést tart Székesfehérváron.
A kerekesszékes kosárlabda az egyik legnépszerűbb sportág a mozgássérült sportolók körében. Egy mozgásában korlátozott embernek sokkal nagyobb szüksége van a sportolásra, mert – amellett hogy segít a kondíció megőrzésében – önbizalmat ad, és az ép társaktól kapott megbecsülés erősíti a társadalomhoz tartozás érzését.
Gallyas Lakatos Ákos székesfehérvári mozgássérült sportoló gyerekkorától kezdve megtapasztalta, milyen fontos szerepe van a sportnak az ember életében. A város és a kosárlabda szövetség támogatásával a Magyar Kerekesszékes Kosárlabda Válogatott nyílt edzésén az elmúlt év végén kezdődött meg a tagtoborzás, hogy Székesfehérváron is alakuljon egy kerekesszékes kosárlabdacsapat.
Az MKOSZ csarnokban a válogatott következő nyílt edzésén, 2019. január 19-én, szombaton 15.00 órakor várják a jelentkezőket. Jelentkezni, információt kérni Gallyas Lakatos Ákostól lehet a +36 70 607 68 68 telefonszámon.
Szombaton 15.00 órától ismét lehetőség nyílik arra, hogy az érdeklődők megismerkedjenek e sportággal és azokkal a lehetőségekkel, amelyeket a város nyújt számukra, hiszen Székesfehérváron is szeretnék az itt élő sérült embereket ösztönözni, hogy kapcsolódjanak be a sportág életébe. Az MKOSZ csarnokban minden lehetőség adott a kerekesszékes közlekedéshez, sportoláshoz. A csapat alakításával szeretnék, hogy minél többeknek legyen lehetősége a minőségibb életre.