Ismét lesz online-közvetítés az Alba Fehérvár hazai meccséről

A hétvégi fordulóban a paksi Atomerőmű SE ellen játszik hazai pályán a kosárlabda-bajnokságban az Alba Fehérvár. A litvániai kupamérkőzés után csütörtökön hazaérkező fehérvári kosarasok találkozóját élőben követhetik azok is, akik nem tudnak ott lenni a csarnokban, mert online közvetítés lesz a meccsről.
2018.03.09. 09:59 |

A paksiak az előző fordulóban Sopronban tudtak nyerni, sőt, zsinórban három mérkőzésen is győztek idegenben, miközben hazai pályán többször botlottak. Kiszámíthatatlan csapat tehát az ASE, de az biztos, nem lesz könnyű dolga ellene az Albának. A két csapat paksi találkozóján Alba-győzelem született novemberben, akkor hét ponttal voltak jobbak Keller Ákosék. A fehérváriak a héten nemzetközi kupameccset játszottak, utaztak, és ismét nehéz sorozatban vannak, de így is esélyesek az hazai találkozón.

Az Alba - Paks mérkőzés szombaton 18 órakor kezdődik, online közvetítésben is követhetik az érdeklődők a Fehérvár Médiacentrum youtube-csatornáján valamit a szekesfehervar.hu/elo címen.

1. Karate: remek fehérvári szereplés a KWU világeseményén

Várnában rendezte meg a KWU (Kyokushin World Union) világszervezet a második felnőtt, súlycsoportos Európa-bajnokságát és a hatodik nyílt, utánpótlás világbajnokságát. Az óriási viadalon 32 ország, csaknem 800 versenyzője mérte össze erejét knock down kyokushin küzdelemben. Mint azt a számok is mutatják, ez az egyik legrangosabb esemény ma a kyokushin karate világában.

2018.12.14.
  2. Nagy gólok meccsén Vidi-döntetlen a Chelsea ellen

Az Európa-liga csoportkörének utolsó találkozóján a MOL Vidi FC a Chelsea-t fogadta a Groupama Arénában. A Vidinek ponto(ka)t kellett szereznie az angol sztárcsapat ellen, hogy legyen esélye továbbjutni a csoportból. A Chelsea szerzett vezetést, de öngóllal egyenlített a Vidi még az első félidőben. A folytatásban Nego parádés góljára Giroud is nagy szabadrúgással válaszolt, így döntetlen lett a meccs, a Vidi pedig a BATE győzelme miatt nem jutott tovább.

2018.12.13.
  3. Szorosabbra fűzte kapcsolatát a fehérvári jégkorong alapítvány és a tóvárosi iskola

Együttműködési megállapodást írtak alá a Fehérvár 19 Jégkorong Alapítvány, a Tóvárosi Általános Iskola és a Székesfehérvári Tankerületi Központ képviselői csütörtökön, Tóváros iskolájának tornatermében. Az együttműködés keretében a 7-10 éves, alsó tagozatos tanulók juthatnak minőségi feltételrendszerhez, általános és sokoldalú képességfejlesztésben lehet részük, kiváló szakemberek vezetésével.

2018.12.13.
  4. Már-már megnyert meccset vesztett el Bulgáriában az Alba Fehérvár

A FIBA Európa-kupa második csoportkörének nyitányán Botevgrádban lépett pályára az Alba Fehérvár. A Lóránt Pétert továbbra is nélkülöző Alba az első félidőben jól dobott, a másodikban pedig sokáig tudta menedzselni felépített előnyét. A végére azonban összedőlt az építmény, a hazaiak egy utolsó másodpercekben esett triplával egyenlítettek, majd a hosszabbításban jobban célozva megnyerték a meccset.