Ingyenes családi társasjáték és alkotó délelőtt lesz szombaton a Helen Doron nyelviskolában

Családi társasjáték és alkotó délelőttöt tartanak a székesfehérvári Helen Doron Oktató Központban április 29-én, szombaton 9.00 és 13.00 óra között. Lehet ismerkedni a különböző társasjátékokkal és a nyelviskolával, az ott alkalmazott egyedi módszerekkel. A bővülő központ új nyelvtanárokat keres, így ebben a témában is lehetőség lesz a kötetlen beszélgetésre.
2023.04.26. 10:09 |
Ingyenes családi társasjáték és alkotó délelőtt lesz szombaton a Helen Doron nyelviskolában

A székesfehérvári, Széchenyi u. 105/A alatt található nyelviskola a Helen Doron Hungary által szervezett országos Helen Doron Week programsorozathoz csatlakozva szervezi meg a szombati programot.

A Székesfehérvári Társasjáték Klub játékmestere, Kozma Ferenc izgalmas játékokkal fogadja azokat a gyerekeket és szülőket, akik szeretnének megismerkedni a társasjátékok különleges világával.

A kisebbek kreatív foglalkozáson vehetnek részt az iskola oktatóival. A délelőtt folyamán lehetőség lesz megismerkedni a nyelviskolával, a korai nyelvelsajátítás előnyeivel, valamint tájékozódni a meghirdetett nyári táborokról. Az oktatóközpont bővülő nyelvtanári csapatába új kollégát keres, így az állás iránt érdeklődőket is szívesen látja egy kötetlen beszélgetésre Sipos Adrienn iskolavezető.

A díjmentes programra az alábbi elérhetőségeken kérnek regisztrációt a szervezők:

https://forms.gle/ Ri647aVJ4zLHUcCX7
szekesfehervar@helendoron.com
+36 70 623 0567

Fehérvári színes

  1. Megnyílt a Rajzos

    A Juhász Gyula utca 2. szám alatt, a korábbi farmerbolt helyén hivatalosan is megnyílt Székesfehérvár legújabb kultúrkávézója. A Rajzos fantázianevű kávézó és bár élőzenével, beatbox-szal, improvizációs színházzal, könyvbemutatókkal, felolvasóestekkel és számos más kulturális programmal várja majd vendégeit.

    2026.03.13.
  2. Drónverseny középiskolásoknak

    A résztvevő csapatok négy hónapnyi felkészülése és gyakorlása után a pénteki elődöntővel megkezdődött az ország első középiskolai drónversenye. Az Alcoa Keréktermék Gyár és az Alba Innovár Digitális Élményközpont által szervezett különleges versenyen komoly izgalmak várták a résztvevő középiskolásokat.

    2026.03.13.
  3. Új köztéri óra a Belvárosban

    Új köztéri alkotással gazdagodott Székesfehérvár Belvárosa. Pénteken délután avatták fel azt a köztéri órát, amelyet Kovács András órásmester Ecsedi Mária képzőművésszel és Diós Tibor kovácsmesterrel közösen készített. A Fő utcán, a Vörösmarty Színház mellett álló míves szerkezet mostantól éjjel-nappal jól láthatóan mutatja a pontos időt.

    2026.03.13.
  4. 1848 méter futás

    Immár harmadik alkalommal rendezték meg a történelmi váltófutást a Bugát Pál Technikum szervezésében. Az 1848 méteres távot hatfős váltócsapatokkal teljesítették az iskolák a Bregyó közi Regionális Atlétikai Központ rekortán pályáján. Az első helyet a fiúknál és a lányoknál is a Székesfehérvári SZC Bugát Pál Technikum csapata szerezte meg.

    2026.03.13.