Idegenben szerzett egygólos előnyt az FC Fehérvár a Magyar Kupa negyeddöntőjében

A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjében az FC Fehérvár Kaposváron vendégszerepelt, és a fehérváriak a vártnál nehezebben szereztek egygólos előnyt a jövő heti visszavágóra. A mérkőzés elején mindkét oldalon akadtak helyzetek, majd a Rákóczi vette át az irányítást és a 17. percben ezt Alves nyomatékosította. Az első félidő hajrájára feljavult a Vidi játéka, és a 44. percben Schwarcz egyenlített. A folytatásban aztán a várva várt előnyt is megszerezte Csertői Aurél alakulata, a 78. percben Csizmadia talált a kaposvári kapuba, beállítva ezzel a 2-1-es végeredményt, tehát egygólos előny birtokában várhatja az FC Fehérvár a jövő szerdai hazai visszavágót. Kaposvári Rákóczi – FC Fehérvár 1-2 (1-1)

2006.03.15. 20:47 |

A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjében az FC Fehérvár Kaposváron vendégszerepelt, és a fehérváriak a vártnál nehezebben szereztek egygólos előnyt a jövő heti visszavágóra. A mérkőzés elején mindkét oldalon akadtak helyzetek, majd a Rákóczi vette át az irányítást és a 17. percben ezt Alves nyomatékosította. Az első félidő hajrájára feljavult a Vidi játéka, és a 44. percben Schwarcz egyenlített. A folytatásban aztán a várva várt előnyt is megszerezte Csertői Aurél alakulata, a 78. percben Csizmadia talált a kaposvári kapuba, beállítva ezzel a 2-1-es végeredményt, tehát egygólos előny birtokában várhatja az FC Fehérvár a jövő szerdai hazai visszavágót.