Hozta a kötelezőt az ismét vágányra álló Albacomp

A férfi kosárlabda NB1 soros fordulójában nem számíthatott könnyű mérkőzésre az Albacomp, mégis kievickélt a gödörből a Sopron ellen. Peresztegi Nagy Ákos alakulata az első negyedben még nem tudott ellépni ellenfelétől, de a nagyszünet előtt már tíz pont fölötti volt a differencia. A folytatásban is szoros volt a meccs, a harmadik negyedet hozta a Sopron, majd a végjáték fej-fej melletti csatája az Albacomp 12 pontos győzelmével zárult. ALBACOMP–SOPRONI SÖRDÖGÖK 100–88 (21–20, 29–16, 21–25, 29–27)

2009.03.21. 21:39 |

ALBACOMP–SOPRONI SÖRDÖGÖK 100–88 (21–20, 29–16, 21–25, 29–27)

Székesfehérvár, 2200 néző.
 V: Kapitány, Bognár, Farkas

ALBACOMP: Simon 6, Doyne 12/3, BELL 21, MORRISON 22, RADOVICS 25/15. Cs: HANGA 12/9, Góbi 2. Edző: Peresztegi Nagy Ákos

SOPRON: Cruz 11/3, Körtélyesi 11/9, DIES 17, COUISNARD 18/3, BROOKS 25/9. Cs. VEsztergom 2, boldizsár, Csorvási 4, Halmai. Edző: Meszlényi Róbert

Az eredmény alakulása. 6. p.: 8–12. 12. p.: 23–22. 17. p.: 35–34. 23. p.: 55–44. 28. p.: 65–54. 33. p.: 80–68