-
Bobál távozik a Viditől
A Videoton FC Fehérvár közös megegyezéssel szerződést bontott a csapat nyáron érkezett támadójával, Bobál Gergellyel. Bobál egyetlen őszi gólját Bonyhádon, a Majosi SE otthonában szerezte.
2025.12.13. -
Győzelem Kecskeméten
Az Alba Fehérvár hosszabbításban győzte le két ponttal a házigazda Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján. Ez volt zsinórban a harmadik győztes meccse a csapatnak.Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Alba Fehérvár 82-84
2025.12.13. -
Nagyot küzdöttek a röpisek
Nagyot küzdött, szettet nyert, de végül 3-1-es vereséget szenvedett a lengyelektől a MÁV Előre Foxconn férfi röplabda csapata a CEV-kupa 1. körének első mérkőzésén a MET Arénában. A lengyel csapatnak minden tudására szüksége volt a győzelemhez.
2025.12.11. -
Jó tanulók és jó sportolók
Idén is átadták a Jó tanuló-jó sportoló, valamint a körzet legjobb sportolója kategóriában is az elismeréseket. A Fejér Megyei Diáksport Egyesület hagyományos évzáró ünnepségét a Városháza Dísztermében tartották.
2025.12.11.
Hétvégén startol a Fehérvár rallye
A székesfehérvári Novotelben péntek délelőtt versenyzők részvételével, a szervezőbizottság, a Nemzeti Autósport Szövetség, Székesfehérvár és Dunaújváros vezetői tartották meg az 5. Nemzetközi Fehérvár Rallye sajtótájékoztatóját.
A székesfehérvári Novotelben péntek délelőtt versenyzők részvételével, a szervezőbizottság, a Nemzeti Autósport Szövetség, Székesfehérvár és Dunaújváros vezetői tartották meg az 5. Nemzetközi Fehérvár Rallye sajtótájékoztatóját.
EB futam is egyben
A Pirelli-Duna kupa, 2x-es szorzójú EB, másfélszeres szorzójú magyar bajnoki futam látványos versenyt ígér, hiszen nagyszerű murvás és aszfaltozott utakon folyik majd a küzdelem. A rendezők felkészültségét bizonyítja, hogy 2001-ben ez a futam nyerte az "Év autóversenye" címet.
Az idei Magyar Bajnokság 3. versenyének újdonsága lesz a Rallye Mesterei kupa is a hagyományos Fehérvár Vándor kupa mellett - ezt Major Zoltán a Fehérvár Rallye szervezőbizottságának elnöke mondta a pénteki sajtótájékoztatón.
Villámgyors tájékoztatást ígérnek a szervezők
A szervezők az eredményeket a lehető leggyorsabban az interneten szeretnék tudni, hogy mindenki figyelemmel követhesse az eseményeket, az időmérő előtti elhaladás után három percen belül már olvashatóak lesznek az eredmények a világhálón, vagy SMS-ben is kapható részletes tájékoztatás.
Major Zoltán szólt arról is, hogy a lehető legjobban felkészítik a gyorsasági szakaszokat a versenyre, különösen ügyelve azokra a szakaszokra, amiket tavaly kritika ért. A nemzetközi mezönyben szlovén, osztrák, szlovák és román versenyzők érkeznek a Fehárvár Rallye-ra.
Ferjánc Attila az MNASZ elnöke is várakozással tekint a legszínesebb magyar rallye versenyre, ugyanis a szombati nap igazi kihívás lesz a versenyzőknek.
Dunaújvárosban megáll az élet pénteken
A murvás gyorsaságikat a 8-as úttól északra Hajmáskér - Várpalota - Csór - Iszkaszentgyörgy - Kincsesbánya - Bakonykúti térségében alakították ki, míg a verseny aszfaltos futamai pedig Kincsesbányán és Nagyvelegen zajlanak majd. A 2003-as rendezvény nagy meglepetése az a street-rallye lesz, amely során a gépek Dunaújváros utcáin fognak száguldozni.
Május 17-18-án lesz a pályabejárás a versenyzőknek, bár a magyar rallye-történetben egyedülálló péntek délutáni dunaújvárosi gyorsasági pályabejárása csak csütörtökön este 10-kor lesz, érdemes ezt is figyelemmel követni, hiszen látványos felvonulás lesz a dunaparti városban.