-
MÁV Előre győzelem Budapesten
Budapesten, a Pénzügyőr SE otthonában játszott csütörtökön este Magyar Kupa mérkőzést a MÁV Előre Foxconn csapata. A fehérvári alakulat ezúttal is sikeresen vette az akadályt és sima háromszettes győzelemmel távozott a fővárosból. Pénzügyőr SE - MÁV Előre Foxconn 0-3 (17-25, 18-25, 19-25)
2025.12.04. -
Gerlach a Volánt erősíti!
Max Gerlach, a szlovák Extraliga korábbi pont- és gólkirályaként is bizonyító amerikai csatár a szezon végéig szóló szerződést kötött az osztrák ligában érdekelt Hydro Fehérvár AV19 csapatával. A klub keddi bejelentése szerint a 27 éves támadó várhatóan a héten megérkezik Székesfehérvárra és akár már a hétvégi túrán bemutatkozhat.
2025.12.04. -
Fehérvári házaspár a SportBarátokban
Zárórészéhez érkezett a népszerű SportBarátok beszélgetéssorozat 2025-ben. Vakler Lajos vendégei ezúttal egy nemzetközileg is ismert és elismert házaspár Pánczél Anikó és Abkarovits Géza voltak.
2025.12.04. -
Jubileumi futballfesztivál
A Videoton FCF Baráti Kör Egyesület immár a 25. jubileumi Fehérvári Futballfesztiválra készül december 27. és 30. között. A szervezők várják a csapatok jelentkezését.
2025.12.03.
Hétfőtől országos bajnokság a Kiskút Tenisz Klubban
Hétfőn kezdődik a Kiskút Tenisz Klubban az 5 millió forint összdíjazású országos bajnokság. A férfiaknál biztosan nem lesz címvédés, Balázs Attila a tavalyi győztes idén nem indul, a hölgyeknél Bukta Ágnes azonban ismét bajnok lehet.
Szeptember 25-étől egy héten át Székesfehérvár, egészen pontosan a Kiskút Tenisz Klub lesz a teniszezők országos bajnokságának házigazdája. Az uraknál ezúttal nem indul a címvédő, a magyar válogatottal egy hete a Davis Kupa világcsoportjába jutó Balázs Attila. Így a tavalyi döntős, Valkusz Máté lesz az első kiemelt, míg a második a kétszeres fedett pályás bajnok, Piros Zsombor lesz majd. De mellettük ütőt ragadnak majd korábbi döntősök, elődöntősök, és jó néhány korosztályos válogatott játékos is.
Párosban a tavalyi bajnok Kisgyörgy Gergely újból pályára lép, ezúttal azonban Balázs Attila helyett Piros Zsomborral, ami bajnokesélyes párnak néz ki.
A hölgyeknél a négyszeres bajnok, és címvédő Bukta Ágnes későn nevezett, így vagy selejtezőre kényszerül, vagy szabadkártyával állhat rajthoz. A fehérvári ITF tornán elődöntős Bondár Anna is hasonló cipőben jár, ő sérülése miatt ranglista nélküliként került a selejtezőbe. Bondár és Bukta is esélyes, ami szintén igaz az idén már három ITF tornán diadalmaskodó, a XIXO Open Székesfehérváron is győzni tudó Udvardy Pannára is. A Kiskút Tenisz Klub játékosát minden bizonnyal feldobja majd, hogy ismét hazai pályán szerepelhet.
