Hét góllal volt jobb a Zvolen az Alba Volán-FeVitánál

Az Alba Volán-FeVita jégkorong csapata a péntek esti bajnoki rajt előtt a Medvescsak Zagreb ellen vívta volna utolsó felkészülési mérkőzését, azonban a horvát bajnok lemondta a randevút. A fehérváriak nem szomorkodtak, hiszen az új partner Európa meghatározó csapatai közé tartozik, a kék-fehérek a szlovák extraligás HKM Zvolen otthonában vendégeskedtek. Karel Dvorak játékosai most nem tudták megszorongatni a zólyomi alakulatot, a Fehérvári Ördögök 7-0-ás vereséget szenvedtek neves ellenfelüktől. Az első harmadban hárommal ment a Zvolen, majd a következő két játékrészben két-két góllal toldotta meg találatai számát a hazai együttes. HKM Zvolen – Alba Volán-FeVita 7-0 (3-0, 2-0, 2-0)

2006.09.06. 23:29 |

HKM Zvolen – Alba Volán-FeVita 7-0 (3-0, 2-0, 2-0)