-
Ezüstérmes a MÁV Előre
A magyar bajnok MÁV Előre Foxconn ezüstérmet szerzett a férfi röplabda Közép-európai Ligában, miután az eszéki négyes döntő szerdai fináléjában 3-2-re kikapott a házigazda MOK Mursa Osijek csapatától.MOK Mursa Osijek - MÁV Előre Foxconn 3-2 (21, 20, -21, -14, 11)
2026.03.19. -
4. AKTIV HiPer döntő
Március 20-án, pénteken negyedik alkalommal gyűlnek össze a leggyorsabb és legruganyosabb Fejér vármegyei általános iskolás fiatalok a Bregyó fedett futófolyosóján. Az ARAK HiPer versenysorozata a tavalyi éveket felülmúlva idén is egy nagyon jó hangulatú, bővített felmérési rendszerrel várta a 2025/2026-os tanévben a vármegye több, mint ötezer tanulóját.
2026.03.18. -
Egyenlített a Volán
Az osztrák jégkorongliga negyeddöntőjében a Hydro Fehérvár AV19 2–1-re legyőzte a Klagenfurtot a második mérkőzésen, ezzel egyenlített az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.
2026.03.18. -
Ötszáz futó a diákolimpián
500 induló állt rajthoz a mezei futó diákolimpiai bajnokság városi döntőjében, melyet a 2025-2026-os tanévben is a már hagyományos helyszínen, a Palotavárosi tavaknál rendeztek meg.
2026.03.18.
Hazai pályán zárja a szezont az ELF szezont a Fehérvár Enthroners
Szeptember 3-án, vasárnap 16.25 órakor a Wroclaw Panthers ellen zárja le első szezonját a European League of Footballban a Fehérvár Enthroners csapata. A fehérváriak történelmi győzelmet értek el két hete a Prága Lions ellen, a múlt héten pedig az idén még veretlen címvédő Vienna Vikings csapatát szorongatták meg idegenben.
A két jó eredmény után a csapatnak minden esélye megvan, hogy a Wroclaw Panthers ellen is szoros meccset játsszon.
Jaime Hill vezetőedző a Prága elleni mérkőzés után úgy fogalmazott: ez a siker lehet a következő időszak eredményeinek alapköve. A tapasztalt edző szavait visszaigazolta a bécsi mérkőzés, és úgy tűnik, hogy az Enthroners készen áll jó szájízzel befejezni a szezont.
A belépőket a fedett lelátós oldalra 3000, míg a napos oldalra 2000 forintos áron válthatják meg a szurkolók. Az elővételes jegyeket az Eventim oldalán, ide kattintva érhetik el, valamint helyszíni jegyvásárlásra is lesz lehetőség. A mérkőzések látogatása 6 éves kor alatt ingyenes, diákigazolvánnyal pedig féláron lehetséges. A klub kérése, hogy lehetőség szerint minden szurkoló a csapat színében, kékben érkezzen a stadionba.
ELF, 12. forduló
szeptember 3., vasárnap 16.25 óra
Fehérvár Enthroners – Wroclaw Panthers.