Hazai pályán már győzni tudott az ARKSE

Nehéz csata árán ugyan, de igazolta a papírformát az Alba Regia KSE. A férfi kézilabda NB1/B-ben szereplő együttes a bajnokság második fordulójában a Dabasi KC csapatát látta vendégül, és győzte le két góllal. Madár Imre szakmai igazgató a fehérváriak küzdőszellemét dicsérte, hiszen a szünetben még a vendégek vezettek négy góllal. Az Albából a két kapus - Czérna Tibor és Kovács Róbert -, valamint a 6 találatig jutó Erdei, az 5 gólt szerző Molnár, és a 4-4 gólt jegyző Csermák és Miss nyújtottak kiemelkedőt. Alba Regia KSE - Dabasi KC 27-25 (11-15)

2005.09.18. 22:04 |
 Alba Regia KSE - Dabasi KC 27-25 (11-15)