Háromgólos győzelem Móron

A felkészülési időszak hatodik mérkőzésén is túl van az FC Fehérvár labdarúgó csapata. A piros-kékek folytatták eddigi jó szériájukat, Csertői Aurél alakulata most az NBIII-as Mór együttesét múlta felül. A móri Wekerle Sportközpontban 400 néző volt kíváncsi a hazaiak helytállására, vagy éppen a fehérváriak vendégszereplésére. A Móri SE az első félidőben még tartotta magát, ebben az időszakban a Vidinek mindössze egy gólhelyzete volt. Fordulás után Csertői Aurél változtatott a csapat összetételén, és a korábbi mérkőzésekhez hasonlóan ez most is eredményre vezetett. Az FC Fehérvár háromgólos győzelmet aratott Móron, továbbra is őrizve hálója érintetlenségét. Móri SE - FC Fehérvár 0-3 (0-0)

2005.07.20. 19:57 |

Móri SE - FC Fehérvár 0-3 (0-0)

FC Fehérvár: Tudor - Csizmadia (Vadász), Kuttor, Koller (Fehér), Horváth G. (Vincze) - Farkas B. (Hoffmann), Simon (Bozics), Lattenstein (Bartyik) - Magasföldi (Alumona), Sitku (Disztl D.), Györök (Nagy D.)

Gólszerzők: Nagy D., Disztl D., Alumona

Az FC Fehérvár következő és egyben utolsó felkészülési mérkőzését szombaton 17 órától vívja, Pakson.