-
4. AKTIV HiPer döntő
Március 20-án, pénteken negyedik alkalommal gyűlnek össze a leggyorsabb és legruganyosabb Fejér vármegyei általános iskolás fiatalok a Bregyó fedett futófolyosóján. Az ARAK HiPer versenysorozata a tavalyi éveket felülmúlva idén is egy nagyon jó hangulatú, bővített felmérési rendszerrel várta a 2025/2026-os tanévben a vármegye több, mint ötezer tanulóját.
2026.03.18. -
Győzelem a rájátszásban
A Hydro Fehérvár AV19 2-1-re legyőzte a vendég Klagenfurt csapatát az osztrák jégkorongliga negyeddöntőjének második mérkőzésén, így 1-1-re egyenlített az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.Hydro Fehérvár AV19 - Klagenfurt 2-1 (0-1, 2-0, 0-0)
2026.03.17. -
Egyenlített a Volán
Az osztrák jégkorongliga negyeddöntőjében a Hydro Fehérvár AV19 2–1-re legyőzte a Klagenfurtot a második mérkőzésen, ezzel egyenlített az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.
2026.03.18. -
Ötszáz futó a diákolimpián
500 induló állt rajthoz a mezei futó diákolimpiai bajnokság városi döntőjében, melyet a 2025-2026-os tanévben is a már hagyományos helyszínen, a Palotavárosi tavaknál rendeztek meg.
2026.03.18.
Hároméves megállapodást kötöttek névadó szponzorukkal a fehérvári kosarasok
Ismét van névadó szponzora a fehérvári kosárlabda-csapatnak. A bajnokságban élen álló, jelenleg a középszakaszban szereplő kosarasok Alba Fehérvár Puebla Plus néven játszanak a továbbiakban, az új támogató hároméves megállapodást kötött a klubbal.
2017.04.07. 12:45 |
Az utalvány kibocsátással foglalkozó cég, a Puebla Plus lett a fehérvári kosárlabdázók új névszponzora. A mostantól Alba Fehérvár Puebla Plus néven szereplő csapat részéről Halm Rolland ügyvezető látta el kézjegyével a hároméves szerződést. A klub elnöke, Balássi Imre kiemelte, ahogy a pályán, úgy a gazdasági háttér megteremtésért is komoly rőfeszítéseket kell tenni, ezeknek most kézzel fogható eredménye született. A Puebla Plus már átutalta a csapatnak a szezonra arányosan járó támogatást, ami a további tervek, a táűvlati célok és a stabil működés szempontjából nagyon lényeges. A teljes összeg nem publikus, de a város utáni második legnagyobb támogató lett a cég, tízmilliós nagyságrendű szponzorációjával.
A Puebla Plus tulajdonosa, Sólyom Sándor elmondta, kapcsolatuk nem újkeletű az Albával. Korábban is jelen voltak a csapat életében, de az utóbbi években tapasztalt pozitív változásoknak köszönhetően a támogatásban most szintet léptek. Újságírói kérdésre válaszolva úgy fogalmazott, nincsenek megfogalmazott elvárások, de szeretné, ha a csapat "unalmasan megőrizné" jelenlegi pozícióját. Mint ismert az Alba Fehérvár vezeti a bajnokságot.
A Puebla Plus tulajdonosa, Sólyom Sándor elmondta, kapcsolatuk nem újkeletű az Albával. Korábban is jelen voltak a csapat életében, de az utóbbi években tapasztalt pozitív változásoknak köszönhetően a támogatásban most szintet léptek. Újságírói kérdésre válaszolva úgy fogalmazott, nincsenek megfogalmazott elvárások, de szeretné, ha a csapat "unalmasan megőrizné" jelenlegi pozícióját. Mint ismert az Alba Fehérvár vezeti a bajnokságot.