Három nehéz meccs után - kikapott Siófokon az Alcoa Fehérvár KC

Siófokon sorozatban harmadik vereségét szenvedte az Alcoa FKC. A nehéz Veszprém-FTC-Siófok sorozat után három olyan mérkőzés következik, melyeken elvárható a győzelem Mihály Attila csapatától. A fehérváriak vezetőedzője szerint ehhez csapatának ki kell küszöbölnie az üresjáratokat, illetve „meg kell töltenie hittel a támadójátékot, akarattal és harcossággal a védekezést“.
2012.01.23. 07:19 |
Negyedóra elteltével még döntetlenre állt az Alcoa FKC Siófokon (8-8), hét perccel később azonban már öt góllal a hazaiak vezettek (14-9), majd a félidő hajrájában 4-0-s sorozattal egyre csökkent a fehérvári hátrány (14-13). A mérkőzés végérvényesen a második játékrész derekán dőlt el, hiszen a szünet utáni negyedórában tíz hazai gólra csak három fehérvári válasz érkezett, és végül 32-25-re nyerte a találkozót a Siófok.

Az Alcoa FKC vezetőedzőjével készített interjú a csapat hivatalos honlapján, itt olvasható!