Harmadszor is kikapott a Sapa Fehérvár AV 19 az EBEL-ben

Harmadik mérkőzésén a harmadik vereségét szenvedte el a Sapa Fehérvár AV 19 jégkorongcsapata, miután 7–3-ra kikapott az EC Pasut VSV vendégeként. A fehérváriak már az első harmadban háromgólos hátrányba kerültek, és az eredményen Kovács Csaba duplájával sem sikerült szépíteni. Így a mieink továbbra is pont nélkül állnak a tabellán.
2010.09.18. 10:45 |

EBEL 3. FORDULÓ
Villach SV–Sapa Fehérvár AV19 7–3 (3–0, 1–2, 3–1)
Villach, 3500 néző, vezette: Tschebull, Kaspar, Trattnig.

VSV: Prohaska – Unterluggauer, Altmann, M. Raffl, Damon, Razingar, Mitchell, Bacher, Kristler, Kaspitz, Ferland, Kuznik, Martin, B. Petrik, Ryan, N. Petrik, Göhringer, Wiedergut, Toff, Martinz, Platzer. Vezetőedző: Johan Strömwall.

FEHÉRVÁR: Hetényi – Horváth, Tokaji, Sofron, Vas, Ladányi, Jobb, Ackeström, Fekete, Holéczy, Kovács, Orbán, Kranjc, Palkovics, Martz, Mihály, Maklári, Fodor, Nagy, Vaszjunyin. Vezetőedző: Ulf Weinstock.

Gólszerzők: Kuznik (11:22, Ferland, Kaspitz – emberelőny, 1–0), Damon (16:59 – büntető, 2–0), Raffl (19:24, Damon, Martin – 3–0), Ferland (33:04, Kristler, Kaspitz – 4–1), Martin (43:18, Unterluggauer, Kaspitz – 5–2), Kristler (47:22, Ferland, Unterluggauer – 6–2), Toff (57:56, Martin, Kaspitz – 7–3), ill. Kovács Cs. (28:35, Holéczy – 3–1), Sofron (35:33, Ladányi, Tokaji – 4–2), Kovács Cs. (48:55, Tokaji, Holéczy – 6–3)