-
Harmadik hellyel tértek haza
A hétvégén Budapesten szervezték meg az I. Hirzer Ferenc emléktornát. A 24 fős nemzetközi mezőnyből végül a harmadik helyig sikerült menetelnie a Főnix Gold FC U8-as csapatának.
2026.05.04. -
Vereség a BVSC ellen
A Videoton a BVSC otthonában kapott ki 1-0-ra, a gólt Dénes szögletből csavarta a fehérvári kapuba. A Vidi egy kapufáig jutott Zsótér Donát révén. A 28. fordulóban eldőlt az is, hogy a Honvéd feljutott az élvonalba. BVSC-ZUGLÓ–VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 1-0 (1-0)
2026.05.03. -
Futókörök napja
Hatodik alkalommal várják a mozogni vágyókat a futókörök napjára a Halesz parkba május 16-án, szombaton. A program részleteiről kedden tartottak sajtótájékoztatót.
2026.04.29. -
Címvédésre készülnek
Negyedik alkalommal jutott be zsinórban a bajnoki döntőbe a MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapata, a fehérváriak most először vághatnak neki címvédőként a finálénak. Az ellenfél az a Kaposvár lesz.
2026.04.28.
Hajrá Vidi - szurkoljunk együtt csütörtökön este a Sóstón
Európa Liga visszavágó lesz a Tranzonspor ellen csütörtökön este a Sóstói Stadionban. A mérkőzést megelőzően a csapat felkészüléséről tájékoztatott Tassy Márk, a Videoton FC ügyvezető igazgatója és Sándor György csapatkapitány és dr. Cser-Palkovics András polgármester. Mindhármójuk kérte, hogy menjünk ki minél többen szurkolni a Videotonnak!
2012.08.28. 18:08 |
Európa Liga visszavágó lesz a Tranzonspor ellen csütörtökön este a Sóstói Stadionban. A mérkőzést megelőzően a csapat felkészüléséről tájékoztatott Tassy Márk, a Videoton FC ügyvezető igazgatója és Sándor György csapatkapitány és dr. Cser-Palkovics András polgármester. Mindhármójuk kérte, hogy menjünk ki minél többen szurkolni a Videotonnak!

„Az év lehetőségére készül a csapat, amely nagy rang és elismerés is” – fogalmazott Székesfehérvár polgármestere. Dr. Cser-Palkovics András hozzátette: „ A csapat vezetői néhány évvel ezelőtt merésznek tűnő álmokat fogalmaztak meg, amelyeket azonban meg is valósítottak. Bizonyítottak nemcsak maguk, hanem a város közössége előtt is, ahol most meg is mutathatják, mire képesek a fiúk. Nekünk, fehérváriaknak és minden magyar futballrajongónak pedig az a feladatunk, hogy a lelátókon állva, buzdítsuk a csapatot és segítsük "beszurkolni" a továbbjutáshoz szükséges találatokat!”– tette hozzá dr. Cser-Palkovics András.
Tassy Márk ügyvezető a tájékoztatón kiemelte: „Az elmúlt öt év legfontosabb mérkőzésére mind a csapat, mind a szervezők részéről gőz erővel folyik a felkészülés. A Vidi eddig elért eredményei nagyon jó visszajelzések nekünk, hiszen mindig az eredmény legitimálja azt a munkát, amit elvégeztünk.” Az ügyvezető hozzátette: „ Nagyon fontos a csoportkörbe való bejutás, és ezért sokat dolgoztak a Videoton FC tagjai, de azt is szem előtt kell tartani, hogy a futball a közönségről is szól. Szeretnénk, ha minél többen kilátogatnának a csütörtöki mérkőzésre és buzdítanák a csapatot. Kedd délutánig 7400 jegyet értékesítettünk, de szeretnénk azt elérni, hogy ez a szám meghaladja a tízezret.” – tette hozzá Tassy Márk.
„Egy hosszú folyamat fontos állomása ez a mérkőzés” – hangsúlyozta Sándor György csapatkapitány. „ A játékosok nagyon motiváltak, ám biztos vagyok benne, hogy várnak ránk nehéz pillanatok. Ezért is nagyon fontos számunkra, hogy a piros-kék szurkolók jelen legyenek, éljék meg velünk a stadionban a mérkőzés minden pillanatát.”

A csütörtöki találkozó kapcsán a Red Blue Devils arra kéri a szurkolókat, szimpatizánsokat, a lokálpatrióta székesfehérváriakat, hogy öltöztessük közösen piros – kékbe Székesfehérvárt, és aki csak teheti, az elkövetkezendő napokban büszkén viselje a Videoton mezét! Csütörtökön este pedig szurkoljuk ki közösen a továbbjutást, az újabb európai kupasikert!