Győztes bemutatkozás - A listavezetőt győzte le az FCF

Elsöprő siker a premieren. - Konstatálhatta magában az FC Fehérvár új vezetőedzője, Marijan Vlak, ugyanis a most már általa dirigált piros-kék alakulat a listavezető otthonában tudott nyerni. A Borsodi Liga 11. fordulójában a nyolc találkozó óta veretlen MTK vendégeként mutatott be tapsra érdemes produkciót a Vidi. A fehérváriak Dvéri Zsolt góljával nyertek, és feljebb léptek a bajnoki tabellán. MTK-FC Fehérvár 0-1(0-0)

2006.10.29. 21:55 |

A találkozóra egyébként kiegyenlített játék volt jellemző, azzal a szépségtapasszal, hogy az 56. percben Dvéri Zsolt vállalkozott lövésre ballal a hazai kaputól mintegy 20 méterre, és gyönyörű gólt tapasztott Végh hálójának bal felső sarkába. Az FC Fehérvár ezzel a találattal 1-0-ra nyert, és már negyedik a bajnoki tabellán.

MTK-FC Fehérvár 0-1(0-0)

Hungária körút, 1500 néző
 Vezette: Szabó S. (Szpisják, Vígh)

MTK: Végh - Balogh B., Lambulics, Rodenbücher, Pollák - Bori (Pátkai 77. perc), Bonifert (Selei 70. perc), Lipcsei R., Czvitkovics - Simon Attila (Simon András 61, perc), Pál
 Szakmai igazgató: Garami József

FC Fehérvár: Sebők - Csizmadia, Kuttor, Mohl, Kocsis G. - Nagy D. (Lattenstein 89. perc), Farkas B., Dvéri (Julinho 73. perc) - Terjék, Sitku, Horváth F. (Dajic 76. perc)
 Vezetőedző: Marijan Vlak

Gólszerző: Dvéri
 Sárga lapok: Mohl, Kocsis G., Farkas B., Terjék