-
Elvitte a 3 pontot Sóstóról a Mezőkövesd - tovább tart a rossz széria
A labdarúgó NB II 5. fordulójában a hatodik helyen álló Videoton FC Fehérvár a 11. Mezőkövesd Zsóry FC-t fogadta szombaton. Bár a játék képe ezúttal sem indokolta, de ezúttal sem tudta lezárni a Vidi a meccset, és az utolsó percek hibái és lélektelen játéka ismét megbosszulta magát.Videoton FC Fehérvár - Mezőkövesd Zsóry FC 1-2 (1-1)
2026.08.22. -
Vidi meccs fenntartható módon!
A Videoton FC számára kiemelt fontosságú környezetünk megóvása és a fenntarthatósági szempontok figyelembevétele. Ezen törekvéseik részeként ma már a szurkolókkal közösen tesznek a környezetterhelés csökkentéséért. Arra kérik a szurkolókat, hogy kerékpárral, vagy tömegközlekedéssel érkezzenek a Sóstóra a Mezőkövesd meccsre!
2026.08.22. -
Tisztázta a helyzetet a Vidi
Szurkolói ankétot tartott a Videoton FC Fehérvár, amelyen a klub tulajdonosváltásáról és a következő időszak terveiről is fontos részletek hangzottak el. A jelenlegi állás szerint a második pályázóval már a szerződés részleteiről egyeztetnek.
2026.08.20. -
Kihez kerül így a Videoton FC Fehérvár?
Fontos döntések születtek a Videoton FC Fehérvár értékesítésének ügyében is a közgyűlésen. A város onkormányzata zárt ülésen tárgyalta a Vidit működtető kft. üzletrész-értékesítési folyamatát.
2026.08.19.
Győzött, így elődöntőben a Volán
Az Alba Volán-FeVita jégkorongcsapata 2-1-re legyőzte a horvát Medvescak Zagreb együttesét a jégkorong Interliga negyeddöntőjének második mérkőzésén, így kettős győzelemmel jutott az elődöntőbe.
Az Alba Volán-FeVita jégkorongcsapata 2-1-re legyőzte a horvát Medvescak Zagreb együttesét a jégkorong Interliga negyeddöntőjének második mérkőzésén, így kettős győzelemmel jutott az elődöntőbe.
A keddi 5-4-es győzelem után szerdán 2-1-re győzött a Volán Tőkési és Fedor góljával, így a legjobb négy közé került, ahol jövő héten hétfőn és kedden a lengyel Nowy Targ Podhale együttesével játszik majd a döntőbe jutásért. A másik ágon meglepetésre az Oswiecim otthonában egyszer tudott győzni az Acroni Jesenice, így szombaton a szlovének otthonában dől el a továbbjutás kérdése. A másik elődöntő egyik tagja a szlovén Olimpija Ljubljana lesz, amely a lengyel Tichy együttesét verte. A székesfehérváriak ellenfele, a Nowy Targ a Dunaújvárost ütötte el a továbbjutástól.
A szerdai mérkőzésen Kangyal Balázs csapatkapitány térdszalag sérülést szenvedett.