Győzelemmel kezdett az Alba Volán-FeVita

Szlovák harmadik vonalbeli ellenféllel nyitotta a magyar bajnoki küzdelmeket az Alba Volán-FeVita jégkorong csapata. A fehérváriak a Lokomotiva Nové Zámky együttesét látták vendégül a nyitányon, s az Érsekújvár csak a találkozó elején veszélyeztette a Volán pontgyűjtését. A szlovákok vezetése után Csibi két góljával fordított az Alba, majd Ondrejcsik is bevette a vendégek ketrecét, így az Alba Volán-FeVita kétgólos győzelemmel rajtolt a bajnokságban. Alba Volán-FeVita - Érsekújvár 3-1 (2-1, 1-0, 0-0)

2005.09.25. 19:58 |

Alba Volán-FeVita - Érsekújvár 3-1 (2-1, 1-0, 0-0)