Győzelem Bodajkon - a felkészülés jegyében

Az NBII-es Bodajk FC-Siófok régi otthonában, Bodajkon vendégszerepelt az FC Fehérvár alakulóban lévő labdarúgó csapata. Az együttesek 3x30 percet töltöttek a pályán, így a szakvezetők kedvükre variálhatták alakulataikat. A két gárda edzőmeccsét az exújpesti Simek Péter és Farkas Balázs is megtekintették... Bodajk FC-Siófok - FC Fehérvár 0-2

2005.07.07. 14:55 |

Az FC Fehérvár kezdő tizenegyéből hiányzott Daniel Tudor, a kapus az Inter Bratislava elleni összecsapáson szenvedett izomhúzódást. A Vidi a Sebők - Fehér, Koller, Kuttor, Horváth G. - Lattenstein, Zöld, Simon Attila - Györök, Magasföldi, Sitku Illés alkotta együttessel kezdett, majd a találkozó folyamán szóhoz jutott a fehérváriak korábbi hálóőre Milinte Árpád, valamint Csizmadia, Trampler, Vincze, Tereánszky-Tóth, Bartyik, Nagy D., Alumona, és Disztl Dávid is. A 28. percben Fehér Zsolt szerzett vezetést a vendégeknek, majd az 51. percben Györök lövését követően Miklósváriról pattant a labda a Bodajk kapujába. a folytatásban az eredmény már nem változott, így az FC Ferhérvár 2-0-ra nyerte második felkészülési mérkőzését.
A fehérvári klub a békéscsabáról érkező Simon Attilával 3, a Debrecenből a koronázóvárosba tartó Sitku Illéssel 2+1 éves szerződést kötne. A bodajki vendégszereplést az exújpesti, 9-szeres válogatott Simek Péter és a 4-szeres válogatott Farkas Balázs a pálya széléről követték figyelemmel, majd csütörtök délelőtt edzésre jelentkeztek a Sóstói Stadionban...
Az FC Fehérvár következő felkészülési mérkőzését szombaton 11 órától Győrben, a DAC-Integrál otthonában vívja.