-
Évadnyitó lőverseny
A FEMETA és a MATASZ Fejér Vármegyei Szervezete légfegyveres lőversenyt szervez „Évadnyitó-2025” elnevezéssel egyének, családok és baráti társaságok részére. A február 8-án, szombaton 9 órakor kezdődő verseny célja a lövészsportág népszerűsítése, versenyzési lehetőség biztosítása a lövészet iránt érdeklődők részére.
2025.02.06. -
Döntőben a MÁV Előre
A Kazincbarcika és a MÁV Előre Foxconn jutott fináléba a férfi röplabda Magyar Kupában. A nyolc között a címvédő Kaposvárt búcsúztató MÁV Előre azt követően, hogy hazai pályán 3-0-ra győzte le a Pénzügyőrt, idegenben is ugyanilyen végeredménnyel nyert szerdán este, így sima sikerrel lépett tovább története első elődöntőjéből.Pénzügyőr SE - MÁV Előre Foxconn 0-3 (-16, -19, -23)
2025.02.05. -
Győzelemmel zártak a női röpisek
Hazai pályán, a MÁV Előre Volleyball Centerben folytatták az Extraligát a női röpisek. A MÁV Előre Foxconn női csapatának utolsó alapszakaszos bajnoki mérkőzése végül diadallal zárult.
2025.02.05. -
Tour de Hongrie
A 2025-ös Tour de Hongrie 4. szakaszának befutója Székesfehérváron, a MET Arénánál lesz. A rangos kerékpáros verseny a budapesti Gellért téren rajtol és az esztergomi bazilikánál lesz a fináléja.
2025.02.05.
Győzelemmel zárta a Fehérvár FC az umagi edzőtábort
A Fehérvár FC Nicolas Stefanelli duplájával 2-1-re legyőzte a szlovén első osztályú NK Kalcer Radomlje együttesét a horvátországi edzőtábor utolsó felkészülési mérkőzésén.
Fehérvár FC - NK Kalcer Radomlje 2-1 (2-1)

A Vidi a Dala - Huszti, Csongvai, Serafimov - Holender, Melnyik, Kalmár, Milicevic - Katona, Stefanelli, Pető tizeneggyel kezdte a felkészülési meccset, a cserepadon Nagy G., Simut, Lakatos, Spandler, Horváth T., Kovács B., Szabó B., Kovács M., Babos és Kovács P. vártak bevetésre.
A fehérvári gólok az első félidőben születtek, Stefanelli 5 perc alatt két gólt is szerzett.
A 27. percben Holender keresztlabdájával Milicevic elszaladt a bal oldalon, beadását Stefanelli elegáns mozdulattal helyezte a hosszúba (1-0).
Négy perccel később jött az újabb Vidi-gól: labdaszerzést követően szemre tetszetős passzokkal jutottunk el az ellenfél tizenhatosáig, ahol Melnyik beadását Stefanlli ollózó mozdulattal vágta a hálóba (2-0).
A 43. percben szépítettek a szlovének, aztán a tizenhatos sarkánál Davidovic elé került a labda, aki ráfordult és a hosszúba tekert (2-1).
A második félidőben a cserejátékosok kaptak lehetőséget, gól azonban nem született, így a Vidi 2-1-es sikerrel zárta az umagi edzőtábort. A felkészülés csütörtöktől Székesfehérváron folytatódik. A Puskás Akadémia elleni szezonrajt előtt szombaton a Szentlőrinc együttese érkezik egy zárt kapus edzőmeccsre.