-
Nyári futás és gyaloglás
Ismét megrendezik a Székesfehérvári Nyári Futás vagy Gyaloglás Próbát a Halesz Liget rekortán futókörén. A június 30-i, ingyenesen látogatható eseményen minden korosztály saját tempójában és saját maga által választott időtartamban mérheti fel állóképességét.
2026.06.26. -
Köztéri sakkasztalok Fehérváron
Székesfehérváron korábban is nagy népszerűségnek örvendtek a közterületeken elhelyezett sakkasztalok, így a tavalyi hat közösségi asztal telepítését követően idén újabb helyszínekre került és kerül sakktáblaasztal a város különböző pontjain.
2026.06.25. -
Szurkolói ankét a stadionban
Szurkolói ankétra várták a Vidi szimpatizánsait a Sóstói Stadionba. A szimpatizánsok többek között a tulajdonosi pályázat jelenlegi állásáról, a következő szezon céljairól, az utánpótlás helyzetéről és az edzőmeccsek látogathatóságáról is kérdezték a klubvezetőket.
2026.06.24. -
Évadzáró az Alba Fehérvárnál
Garázsvásárral egybekötött ünnepélyes szezonzárót tartott az Alba Fehérvár Akadémia. Az eseményen átadták a szezon legjobbjainak járó díjakat is.
2026.06.19.
Gyatra játékkal rukkolt elő az FC Fehérvár
A Győri ETO FC vezetőedzője, Egervári Sándor nem sok jót remélt játékosaitól, mert mint mondta nagyon fáradtan érkeztek az FC Fehérvár elleni felkészülési mérkőzésre. Ennek ellenére nem a Győr, hanem a fehérmezes Vidi volt az a csapat, melynek szinte momentuma sem volt a 90 perc alatt. Meglehetősen sokan áldozták szabadidejüket a Sóstói Stadion műfüves oltárán szerdán délelőtt, mintegy 200 néző volt kíváncsi a két élvonalbeli együttes akár magas színvonallal is kecsegtető összecsapására, sajnos csalódniuk kellett. FC Fehérvár - Győri ETO FC 0-2 (0-1)
2008.01.31. 00:23 |
A Győri ETO FC vezetőedzője, Egervári Sándor nem sok jót remélt játékosaitól, mert mint mondta nagyon fáradtan érkeztek az FC Fehérvár elleni felkészülési mérkőzésre. Ennek ellenére nem a Győr, hanem a fehérmezes Vidi volt az a csapat, melynek szinte momentuma sem volt a 90 perc alatt. Meglehetősen sokan áldozták szabadidejüket a Sóstói Stadion műfüves oltárán szerdán délelőtt, mintegy 200 néző volt kíváncsi a két élvonalbeli együttes akár magas színvonallal is kecsegtető összecsapására, sajnos csalódniuk kellett. Az FC Fehérvár a Sebők – Deniszov, Koller, Horváth, Mohl – Polonkai, Csobánki – Dvéri – Simek, Nagy – Dajic összeállításban kezdett, azonban nem sok vizet zavart. A Győr az első félidő közepétől egyre veszélyesebben játszott, s a szünet előtt Varga László révén vezetést szerzett. Fordulás után mindkét szakvezető jócskán átvariálta csapatát, Disztl László alakulatában szóhoz jutott Vadász, Fehér, Fejes, Lattenstein, Gulyás, Disztl Dávid, Sándor István és a Jegor Azbukin névre hallgató ukrán csatár is, aki próbajátékon szerepel a fehérváriaknál. A frissítések ellenére sem muzsikált dallamosan a Farkas Balázst betegség, míg Sifter Tamást izomfájdalmai miatt nélkülöző Fehérvár, a 73. percben Pákolicz találata jelentette a 0-2-es végeredményt.
FC Fehérvár - Győri ETO FC 0-2 (0-1)
Az FC Fehérvár szombaton a Felcsút ellen mérkőzik, majd a hétfőn kezdődő horvátországi edzőtáborban az NK Osijek, az NK Rijeka, és a Medimurje Cakovec ellen készül a tavaszra, mely időszakban elképzelhető, hogy Vayer Gábor már nem lesz tagja a Vidinek. A támadó ugyanis Lengyelországban tartózkodik próbajátékon, a Widzew Lódz teszteli a technikás játékost.