-
Kazincbarcikán a Vidi
A Videoton a Kolorcity Kazincbarcika SC elleni idegenbeli bajnokija szombaton 17:30-kor kezdődik. Pető Tamás vezetőedző szerint helyén kell kezelni a Kozármisleny elleni győzelmet, hiszen nagyon hosszú szezon vár még a csapatra.
2026.08.01. -
Oláh Miki a Real Betisnél
Újabb rangos nemzetközi elismerés érte a Főnix Gold FC utánpótlását: a klub 2015-ös korosztályának játékosa, Oláh Miklós meghívást kapott a Real Betis által szervezett The Best nemzetközi táborba, amelyet Sevillában rendeznek meg.
2026.07.31. -
Bízva a jó folytatásban
4-0-ás győzelemmel kezdte a másodosztályú bajnokságot a Videoton. A jó rajtot szombaton az első idegenbeli mérkőzés követi, a tavaly még NB I-es Kazincbarcika otthonában.
2026.07.31. -
Győzelemmel kezdte az idényt a Vidi
Magabiztos győzelemmel kezdte a 2026/27-es NB II-es idényt a Videoton FC Fehérvár. A piros-kékek négy gólt szerezve, kapott találat nélkül múlták felül a tavalyi szezon negyedik helyezettjét.
2026.07.27.
Gyász: 29 évesen elhunyt a Fehérvár Enthroners egykori falembere
Facebook-oldalán tudatta a szomorú hírt a fehérvári amerikai futball-csapat: tragikus hirtelenséggel elhunyt az Enthroners-család egykori alapító tagja, a gárda korábbi falembere, Kincses Gergő.
2021.03.23. 16:51 |
"A mindösszesen csak 29 éves Kincses Gergő, vagy ahogy a csapatban mindenki ismerte, Bajusz, fiatalon csatlakozott a frissen verbuválódott fehérvári csapathoz és az egyesület megalapításában is aktívan részt vett. A mindig vidám, hatalmas munkabírású és példaértékű elhivatottsággal megáldott játékos éveken keresztül meghatározó tagja volt a junior és felnőtt csapatnak. A csapat mókamesterként képes volt mindig új lendületet adni társainak, ő volt az, aki elsőként ért ki edzésre és utolsóként hagyta el a pályát.
A Fehérvár Enthroners teljes csapata megtört szívvel osztozik a család gyászában" - olvasható a csapat közösségi oldalán.
A Fehérvár Enthroners teljes csapata megtört szívvel osztozik a család gyászában" - olvasható a csapat közösségi oldalán.