-
Szenior karácsony
Székesfehérvár önkormányzata minden év decemberében színes, szórakoztató előadással ajándékozza meg az idősebb generáció képviselőit. 2025-ben Horváth Orsolya hegedűs előadóművész, valamint Nyári Károly, Nyári Alíz és Nyári Edit érkezik a szenior közönség elé december 10-én, szerdán 14 órakor az Alba Regia Sportcsarnokban.
2025.12.05. -
Gitárok szemnek és léleknek
Ha valaki nem ért a gitárokhoz, de értékeli a szépet, annak mindenképpen érdemes egyszer egy Soma-féle gitárt a kezébe fogni. Annak pedig, aki ráadásul még ért is ezekhez a gyönyörű hangszerekhez, nem csak ajánlott, hanem egyenesen kötelező is Somogyi József remekműveivel megismerkedni. Ő készítette el a Fezen-gitárt is, amelyre egy fogyatékossággal élő fiatalokat segítő felajánlás keretében december 7-ig lehet licitálni.
2025.12.05. -
Rendhagyó irodalmi est a Nex Stop-ban
A Líra könyvesbolt rendhagyó irodalmi estre várja az érdeklődőket December 7-én és 14-én 16 órától a Next Stop üzletközpontban. Ha úgy érzi, hogy örömmel megosztaná a legkedvesebb versét, ami Adventtel, Karácsonnyal, Krisztus születésével kapcsolatos, felolvashatja azokat.
2025.12.05. -
Mikulás táncház
December 6-án, szombaton 17 órától kézműves foglalkozással, népi gyermekjátszóval, mikulásváróval, tánctanítással és táncos mulatsággal várja a kicsiket és nagyokat a Malom utcai Táncház.
2025.12.05.
Grafikák kicsit másképp a Gárdonyi Géza Művelődési Házban
Grafikák kicsit másképp címmel nyílik kiállítás augusztus 6-án a Gárdonyi Géza Művelődési Ház és Könyvtárban. Hollósi Lászlóné munkáit a hónap végéig lehet megnézni.
2025.08.04. 12:29 |
Hollósi Lászlóné amatőr alkotó többek között vonalrajzokból készít grafikai alkotásokat.
Több helyen is volt már kiállítása, legközelebb a Gárdonyi Géza Művelődési Ház és Könyvtárban mutatkozik be a Grafikák kicsit másképp című tárlaton.
A megnyitó 2025. augusztus 6-án, szerdán 16.30 órakor kezdődik. A kiállítás 2025. augusztus 30-ig, az intézmény nyitvatartási idejében látogatható, a belépés ingyenes.
