Gólnélküli döntetlen az FC Fehérvár harmadik edzőmeccsén

A kisebb sérüléssel bajlódó Dvéri Zsolt, és a távozó brazil csatár Luis Fabio Gomes nélkül lépett pályára az FC Fehérvár az NBII Nyugati csoportjában szereplő győri Integral-DAC ellen. A próbajátékon szereplő Gomes nem nyerte el a fehérvári szakvezetés teszését, így a brazil már nem kapott lehetőséget a bizonyításra a fehérváriak harmadik felkészülési mérkőzésén. Szóhoz jutott viszont a 30 éves szlovén válogatott támadó Senat Tigan – a Feröer-szigeteken már lőtt gólt - de ő sem találta helyét a tavasszal bajnoki címre törő piros-kék alakulatban. FC Fehérvár – Integral DAC 0-0

2006.01.26. 17:18 |

A fehérváriak gyengébb napot fogtak ki csütörtök délután, ugyanis hiába adódott több gólszerzési lehetőség is a hazai labdarúgók előtt, kihasználatlanul maradtak a helyzetek. A Nagy László dirigálta Integral-DAC jó edzőpartnernek bizonyult, annak ellenére, hogy mindössze 14 játékos állt a szakvezető rendelkezésére. Csertői Aurél bátran variálhatta csapatát, igaz, a kölcsönbe adott játékosokra (Bartyik – Siófok, Disztl D. – Siófok, Simon – Diósgyőr, Dénes – Enying, Hoffmann – Dunaújváros) nem számíthatott. A csípős hidegben gólnélküli döntetlent hozott a két fél csatája, aminek a vendégek kapusa, Horváth Tamás örülhetett a legjobban, ugyanis mestere fegyelmezésének értelmében, csak kapott gól nélkül térhetett vissza a meleg öltözőbe…
 A szlovén Tigan pedig hazájába térhet vissza, ugyanis a fehérváriak megköszönték a roved együttműködést.

FC Fehérvár – Integral DAC 0-0

FCF: 1. félidő: Tudor – Csizmadia, Kuttor, Koller, Vincze Z. – Schwarcz, Lattenstein, Bozics, Nagy D. – Tigan, Sitku
 2. fi.: Sebők – Vadász, Fehér, Horváth G., Horváth P. – Farkas, Kocsis, Finta, Györök – Alumona, Horváth F. Vezetőedző: Csertői Aurél