Gólgazdag siker Győrben

Az FC Fehérvár labdarúgó csapata harmadik felkészülési mérkőzésén sem kapott gólt ellenfelétől. A fehérváriak az Integrál-DAC otthonában vendégeskedtek a hétvégén, s barátságtalan látogatóknak bizonyultak, hiszen Csertői Aurél együttese öt góllal terhelte meg az alsóbb ligás győri csapat hálóját. A jó sorozatot szerdán folytathatja a Vidi, akkor a Felcsút lesz a fehérváriak vendége. Integrál-DAC - FC Fehérvár 0-5 (0-0)

2005.07.10. 11:13 |

INTEGRÁL-DAC - FC FEHÉRVÁR 0-5 (0-0)
Győr, 100 néző. V: Tóth A.
DAC: Kocsis J. - Orovecz, Máté, Kovács H., Keszei (Ladiszlaidesz) - Csintalan, Imrik, Germán, Kovács L. - Kertész, Oross
FEHÉRVÁR: Sebők Zs. (Milinte) - Csizmadia (Vadász), Kuttor, Koller (Fehér Zs.), Horváth G. (Vincze Z.) - Lattenstein (Nagy D.), Simon A. (Bozsics), Bartyik (Kocsis I.) - Magasföldi (Alumona), Sitku (Voicu), Györök (Disztl D.)