Fontos fehérvári győzelem Vásárhelyen

Nagyon fontos győzelmet aratott a női kézilabda NB1 21. fordulójában a Fehérép-Alcoa FKC együttese. A fehérváriak a szintén a felsőházi rájátszásba jutásért küzdő Hódmezővásárhely otthonában vendégeskedtek. Sótonyi László alakulata a félidőben két góllal vezetett, majd a rendkívül szoros párharcból egygólos diadallal jött ki. A Fehérép győzelme azt jelenti, hogy az utolsó alapszakasz-fordulóban dől el, bejut-e a legjobb négy közé… ASA-CONSOLIS HÓDMEZÕVÁSÁRHELYI NKC–FEHÉRÉP-ALCOA FKC 22–23 (10–12)
2009.03.21. 21:26 |

ASA-CONSOLIS HÓDMEZÕVÁSÁRHELYI NKC–FEHÉRÉP-ALCOA FKC 22–23 (10–12)

Hódmezővásárhely, 1100 néző.
 V: Andorka, Hucker.

HÓDMEZÕVÁSÁRHELY: ABRAMOVICS – LOVÁSZ 6 (1), Nyikolajenko 6, Gerstmár R. 4, Gaá 1, Jókai 1, Koroknai 3. Cs: Vörös (kapus), Wolf 1, Fülöp, Nagy I. Edző: Farkas József

FEHÉRÉP: DJERIC – Lévai 1, Bernataviciute 3, VIJUNAITE 5, Emberovics, Triscsuk 4 (3), Vincze M. Cs: Szikora (kapus), Siti, Azari 1, TILINGER 3, Szegedi 2, VASZARI 4, Nikolic. Edző: Sótonyi László

Az eredmény alakulása. 5. p.: 2-1. 15. p.: 6-2 . 19. p.: 6-5. 25. p.: 7-9. 29. p.: 10-10. 34. p.: 10-14. 42. p.: 12-18. 47. p.: 16-18. 49. p.: 16-20. 57. p.: 20-22.

Kiállítások: 8, ill. 8 perc
 Hétméteresek: 3/1, ill. 3/3