Felkészülési meccsen nyert a Volán a Csíkszereda ellen

A két EHC München elleni vereségét követően, a HSC Csíkszereda elleni felkészülési mérkőzésen már győzött a SAPA Fehérvár AV 19 jégkorongcsapata. A fehérvári alakulat 3–1-es sikert aratott. Sokáig, egészen pontosan a második harmad utolsó percéig kereste a Volán a fogást a székely csapaton, ám, mint korábban, ezúttal is kimaradtak a legnagyobb helyzetei is.
2010.08.18. 10:21 |

SAPA Fehérvár AV 19–HSC Csíkszereda 3–1 (0–0, 1–0, 2–1)
Székesfehérvár, 1000 néző
Vezette: Varjú, Nagy A., Kész
SAPA Fehérvár: Hetényi – Tokaji, Horváth A., Fekete D., Vas M., Kovács Cs. – Kranjc, Ondrejcik, Palkovics, Nagy G., Ladányi – Orbán, Ackeström, Mihály Á., Martz, Holéczy – Jobb, Hegyi II Á., Fodor Sz., Vaszjunyin, Sofron
HSC: Kozuch – Hruby, Nagy I., Novak, Sikorcin, Hurtaj – Góga, Lehtonen, Bíró A., Virág, Molnár Zs. – Sprencz, Kósa, Mihály E., Péter, Moldován – Bíró T., Becze T., Molnár Zs.
Gólszerző: 39:48, Ladányi (Nagy G., Palkovics) 1–0; 42:29, Vaszjunyin – e. e. 2–0; 46:51, Molnár Zs. (Virág) – e. e. 2–1; 56:40, Vas M. (Kovács Cs., Fekete D.) 3–1
Kiállítások: 20, illetve 26 perc