Felkészülés a családtervezésre – a segítő gyógynövényekről tart előadást Lencsés Rita vasárnap

Egy izgalmas és sokakat érintő témával folytatódik a Herbarius programsorozat. A családalapításról és a támogató gyógynövényekről tart előadást Lencsés Rita szakértő február 16-án, vasárnap 16.00 órai kezdettel a Fekete Sas Patikamúzeumban.
2025.02.13. 16:02 |
Felkészülés a családtervezésre – a segítő gyógynövényekről tart előadást Lencsés Rita vasárnap

Az előadás címe: „Felkészülés a családtervezésre – segítenek a gyógynövények”.

A szakértő olyan gyógynövényekről beszél, melyek támogatják a babavárásra való testi-lelki ráhangolódást, a szervezet tisztítását, a hormonrendszer harmonizálását és magát a termékenységet. Szó lesz arról is, hogy a kismamák milyen természetes megoldásokat vehetnek igénybe a várandósság ideje alatt és általában a gyógynövényeknek milyen fontos egészségmegőrző szerepe van az egész család életében.

Minden érdeklődőt szeretettel várnak az eseményre, melyre 500 forint a belépő. További információ kérhető az alábbi elérhetőségeken:
krizsany.anna@szikm.hu; 70/338-6173