Fejér megye amatőr asztaliteniszezői versengtek

A Hétvezér Általános Iskola tornaterme már állandó otthona a város asztalitenisz versenyeinek, szinte minden héten pattog a ping-pong labda az asztalokon. Az elmúlt hétvégén nem NB1-es bajnoki mérkőzésen álltak asztal mellé a sportág képviselői, hanem Fejér megye amatőr ping-pongosai foghattak ütőt. Az egészen fiatal játékosoktól a rutinos ütőforgatókig minden korosztály  képviselője  nevezett.
2008.04.02. 21:44 |
 A Hétvezér Általános Iskola tornaterme már állandó otthona a város asztalitenisz-versenyeinek, szinte minden héten pattog a ping-pong labda az asztalokon. Most nem NB1-es bajnoki mérkőzésen álltak asztal mellé a sportág képviselői, hanem Fejér megye amatőr ping-pongosai foghattak ütőt.

A 13 év alattiak versenyében Fischer Zsolt végzett az élen, a 25-és 40 év közöttiek viadalán Godó Attila nem talált legyőzőre, a 40 év felettieknél pedig Varga Tamás játszott a legeredményesebben. Az 50 és 55 év közöttiek asztaliteniz tornáját dr. Jagsi Rida nyerte, az 55-60 évesek kategóriájában Németh Ottó diadalmaskodott, míg a 65 év felettiek versenyében Miklós Imre termelte a pontokat ellenállhatatlanul. A párosok csatájában az ifiknél Fischer Zsolt és Serák Péter szerepelt a legjobban, a felnőttek versenyét pedig a Miklós Imre és Jagsi Rida alkotta kettős nyerte. A lányok egyéni megmérettetésén Krausz Dóra győzött, s különdíjat kapott a legidősebb résztvevő is: az agárdi Olaszi Sándor.