-
A jövő kihívásaira közösen kell választ találni
A jelenlegi gazdasági és geopolitikai helyzetről, az üzleti világ életét befolyásoló kihívásokról és lehetőségekről is szó volt a Székesfehérvári Üzleti Fórumon, amelyet immár hetedik alkalommal szervezett meg a Videoton Holding Zrt. Az előadások mellett a helyi ipar jelentős vállalatainak képviselői kerekasztal-beszélgetésen osztották meg gondolataikat e témában.
2026.05.13. -
Bővült a Braun
Hétfőn délelőtt ünnepélyes keretek között átadták a HUFBAU Braun kibővített áruházát a Móri úton. A negyvenéves családi vállalkozás még szélesebb kínálattal, az építőanyagok mellett barkács- és fürdőszobai termékeket is kínálva, komplex szortimenttel és a megszokott szakértői segítséggel várja régi és új vásárlóit.
2026.05.11. -
A fiatalokra épít a FIVOSZ
A Fiatal Vállalkozók Országos Szövetsége (FIVOSZ) Fejér vármegyei szervezete tovább erősíti közösségét: Tóth Zita személyében új alelnökkel bővül a csapat, amelynek célja változatlanul a fiatal vállalkozók támogatása, edukációja és közösségbe szervezése.
2026.05.01. -
Partnerségi megállapodás
Együttműködési megállapodást kötött a Fejér Vármegyei Mérnöki Kamara és a Fejér Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara, a Pro Albensis Üzleti Szolgáltató Nonprofit Kft. közreműködésével. A szakmai rendezvények kölcsönös támogatása, közös egyetemi programok szervezése, valamint pályaorientációs együttműködés is része annak a partnerségi törekvésnek, amely újabb lendületet adhat Fejér vármegye gazdasági és műszaki életének.
2026.04.25.
Fehérváron működik a legszínvonalasabb autópálya étterem
„A Közlekedés- fejlesztési Koordinációs Központ legszínvonalasabb partnere” címet nyerte el az M7-es autópálya 60.kilométerénél levő fehérvári Albapark étterem. A családi vállalkozásban működő székesfehérvári vendéglátóhelyet 2009-ben nyitották meg. Szakály Attila étteremvezető tájékoztatása szerint a beruházást saját forrásból, illetve hitelből finanszírozták. A harminc szakembert foglalkoztató, látványkonyhás önkiszolgáló étterem tavaly 300 millió forintos forgalmat bonyolított le. A fehérvári Szakály család évek óta vendéglátással foglalkozik.
2011.06.26. 11:57 |
„A Közlekedésejlesztési Koordinációs Központ legszínvonalasabb partnere” címet nyerte el az M7-es autópálya 60.kilométerénél levő fehérvári Albapark étterem. A családi vállalkozásban működő székesfehérvári vendéglátóhelyet 2009-ben nyitották meg. Szakály Attila étteremvezető tájékoztatása szerint a beruházást saját forrásból, illetve hitelből finanszírozták. A fehérvári Szakály család évek óta vendéglátással foglalkozik.
A konyhai gépek, eszközök beszerzéséhez pedig húszmillió forint vissza nem térítendő európai uniós támogatást nyert a vállalkozás. A harminc szakembert foglalkoztató, látványkonyhás önkiszolgáló étterem tavaly 300 millió forintos forgalmat bonyolított le.
