Fehérvári versenyzők sikerei az Aerobik Magyar Kupa szezonnyitó versenyén

Hétvégén volt az idei szezon első Aerobik Magyar Kupa versenye, amelynek első napját szombaton Budaörsön, második napját a törökbálinti sportcsarnokban rendezték meg. A versenyaerobik sportág egyre népszerűbb a fiatalok körében, hiszen évek óta két hétvégi napot vesz igénybe az összes kategória lebonyolítása. A versenyen székesfehérvári versenyzők is képviseltették magukat, kiváló eredménnyel. Az újonnan alakult Flash Aerobik SE kiválóságai remekül szerepeltek mindkét napon.
2019.03.29. 11:20 |

Bencze Eszter a 12-14 évesek között 30 indulóból bronzérmet szerzett, Bencze Emese felnőtt kategóriában több, mint 20 indulóból ezüstérmes lett. A májusban Bakuban megrendezendő Aerobik EB-re készülő Klinszky Kíra a 15-17 évesek utánpótlás kategóriájában egyéniben a rendkívül erős mezőnyben az előkelő 5. helyezést érte el, míg Poscher Bálinttal (ajkai Forma Fitt SE versenyzője) az oldalán páros kategóriában aranyérmesek lettek.

A Flash Aerobik SE többi versenyzője a legtöbb kategóriában a nagyszámú mezőny első felében végzett. A felkészítést Légrádi-Pallós Gyöngyvér vezetőedző irányította, Bencze Emese pedig nem csak versenyzőként, hanem pontozóbíróként is segítette az egyesület munkáját.